Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám tini r*bancnak tart!...

Az apám tini r*bancnak tart! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az egész sztori úgy indul hogy 13 éves koromban (most 17 vagyok) apu elment az USA-ba dolgozni.Azóta nem találkoztunk személyesen de minden egyes nap legalább 3 alkalommal beszéltünk telefonon.Januárban megbeszéltük hogy mostmár ha törik ha szakad meglátogat engem.Így is történt,múlt héten hazajött.Mikor utoljára látott épp a lázadó rocker korszakomat éltem.Most rapet halgatok és átlagosan öltözöm.Most az első találkozásnál rövid farmer naci,lila trikó és papucs volt rajtam.Meg az ékszereim.A hajam csoki barna helyenként világosabb csíkokkal,hosszú és hullámos.Sminkelni szoktam,közepesen erősen.Eddig két fiúm volt,az exem akivel 1 évet voltam együtt,és a mostani akivel fél éve járok.8 kerben lakunk.Apukám pedig mindezekre közölte hogy meglátszik rajtam a kerület,és jó nagy tini k*rva lettem.Most ezzel a helyzettel mit kezdjek??
2012. jún. 22. 05:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

lehet, hogy te kivétel van, de én sokszor hányok az olyanoktól, akik fiatalabb létükre (12-13-14) sminkelnek, felnőttként öltöznek.. Tudom, te idősebb vagy, ne is figyelj arra, amit apud mond.


18/f

2012. jún. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
vagy*
2012. jún. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
igaza van. 17 évesen már a második szal ennyit erről :D
2012. jún. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Első megoldotta a problémát. Nincs ezen mit rugózni tovább.
2012. jún. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Valószínű, apukád megijedt attól,hogy az Ő kicsilányából, nagy lány lett.

Nem volt eddig hozzá szokva ahhoz,hogy sminkelsz, fiúzol,stb...

Mint mondtad, telefonon beszéltetek, és 13 évesen látott utoljára... Talán észre sem vette, hogy már nem az a kislány vagy aki voltál...

De ha nem veszekedésnél hangzott ez el, akkor ennyit apukádról.. Szerintem durva beszólás volt részéről, 17 évesen főleg..Olyan 12 éves tiniringyókat lehet látni, hogy néha elgondolkozom rajt, nem-e 17-18 éves...

2012. jún. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%

"Valószínű, apukád megijedt attól,hogy az Ő kicsilányából, nagy lány lett."



Az ilyen naív bölcsességekért szeretek idejárni. Az szóba sem jöhet, hogy az apuka helyesen ítéli meg a helyzetet? Az ilyen dumák csak az esetek egy részében igaz, semmi törvény nem írja elő, hogy ez mindig így legyen, ehhez képest mindig hallok ilyen naív hozzászólásokat.

2012. jún. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Basszus ha apámat 4éve nem látnám és ezzel inditana tuti berágnák.
2012. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Dottorre ***** válasza:
81%

Ugyan már, kedves utolsó!


Egy apa, aki X éve nem látta a lányát hazajön, és azt látja, hogy 17éves nagylány. Persze, hogy megijed! 13 és 17 éves kor között azért elég nagy változásokon mennek át a lányok... Ez egyatalán nem naív hozzászólás, és ha lenne gyereked, mondjuk ennyi idős, akkor te is tudnád, hogy butaságot beszélsz.

Kedves kérdező!

Az, hogy az apád, akivel 4-5évente találkozol minek tart, ne izgasson. Nem ismer, még akkor sem, ha gyakran beszéltek. A 17évesen 2. pasi pedig egyatalán nem sok, én ebben az időben már a 10. körüli barátnőmet fogyasztottam épp. Nem hiszem, és nem is gondolom,hogy ennek alapján r*banc lennél. Az pedig, hogy hogy öltözködsz, csak rád tartozik szerintem, főleg 17évesen. Ennyi idősen azért az ember el tudja már dönteni, hogy mit szeretne felvenni.

2012. jún. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

7es válaszoló vagyok.

Egy apa, aki X éve nem látta a lányát hazajön, és azt látja, hogy 17éves nagylány. Persze, hogy megijed! 13 és 17 éves kor között azért elég nagy változásokon mennek át a lányok... Ez egyatalán nem naív hozzászólás, és ha lenne gyereked, mondjuk ennyi idős, akkor te is tudnád, hogy butaságot beszélsz.


Dottore,ha szerinted normális hogy egy apa leribancozza a lányát hát legyen.Mert én nagyon nem tartom normálisnak.Az hogy felnőtt a lánya egy dolog,gondolom 4év alatt azért képen látta,ha naponta 3szor beszéltek akkor valamelyest ismeri a lányát.

2012. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem, mi az a "r..banc"? Azt meg végképp nem, hogy mi a kettős mérce. A 17 éves korára - saját bevallása szerint - 10. barátnőjét "elfogyasztott" fiú (félreértés ne essék: semmi kivetnivalót nem találok benne..tini-szerelmek, keresések ezek!) - tehát ez a fiú dícsérő mosolyt érdemel - hát akkor ez a kislány, két tini-kapcsolattal ezidáig, mitől "r..banc"?!

Úgy vágnám pofon a hülye, csökött-primitív apját, hogy hetet pörögne a tengelye körül. És hogy miért? Mindenkivel azt a nyelvet szabad csak beszélni, amit megért.

2012. jún. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!