Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsot, kérnék mit gondoltok?

Tanácsot, kérnék mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozom elköltözöm, mert elég sok itthon a veszekedés mindenféle apró dolgokból összeveszek anyámmal. Már totál nem bírom elviselni ezt az állandó vitát. am 20 éves vok, februártól nem járok suliba( sok bonyolult ok miatt) azóta itthon vok, de nem jó itthon. Pesten gondolkozom h oda felmennék dolgozni,ahol mondjuk kb voltam vagy 3szor életembe(ezért kicsit félek is) de ugy érzem lépnem kell. Szerintetek hülyeség felmenni igy egyedül? Ti belevágnátok?Van sok albérlet ahol lakótársat keresnek és nem kell előre kaukció sem, és közben keresnék vmi munkát. Van esély h összejöjjön a dolog? vagy ne vágjak bele? Am a szüleim nem rosszak mert mindig azon voltak/ vannak h nekünk megadjanak mindent de mégis anyámmal sokat vitázom, és ezek engem nagyon megviselnek. És hát ugye lassan kéne kezdeni vmit az életemmel igy 20 évesen, bevallom eddig mindig csak lébecoltam, nem nagyon érdekelt semmi.

20,L


2012. jún. 22. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
jó neked, fiatal vagy.
2012. jún. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem pestre csak azután költözz fel, amikor már van állásod itt és mindenhol kérnek kaukciót
2012. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is 20 évesen jöttem el otthonról. Először munkát próbáltam találni, de lehetetlen volt 200 kmről interjúkra járni, úgyhogy a spórolt pénzemen béreltem egy szobát és mivel lényegesen egyszerűbb volt bejárnom a meghallgatásokra, többre is tudtam elmenni. Már az első héten fel is vettek egy céghez, ahol aztán még 7 évig dolgoztam. Ez 11 éve volt, azóta saját lakásom van, lett egy párom, neki is saját lakása van, így az egyiket mi is kiadtuk pont egy vidékről felköltözött fiatal párnak.

Egyébként pedig nem kérnek mindenhol kauciót, épp a napokban néztem a hirdetéseket, egyik ismerősöm kért, hogy segítsek neki, és akkor találtam nem is egy helyet, ahol nem kértek kauciót, vagy pedig azt mondták, hogy ráér 2-3 hónap múlva kifizetni, amikor már össze szedte magát. Szóval igazából elhatározás és elszántság kérdése, hogy lép -e az ember magáért vagy sem...

Én azt mondom, vágj bele! Sok sikert hozzá! :)


Nem, nem kérnek mindenhol kauciót! Két ismerősöm is kiadta most a lakását és ők sem kértek...

2012. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó gondoltat később jutott eszembe, csak nem fejeztem be rendesen, szóval a kolléganőmnek pl. az udvarában van egy kis ház, múlt hónapban adta ki, szintén nem kért kauciót :)
2012. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, h. nekem is ezt kéne csinálni. Leszarni mindent és mindenkit.
2012. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok! Itthon sok a veszekedés. Munka kellene,de ismerettség nélkül szinte lehetetlen elhelyezkedni ebben a régióban. Gondolkodtam,hogy szerencsét próbálok Pesten,de nem merek egyedül belevágni mert félek :( 24/L
2012. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vágjunk bele együtt.
2012. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az utolsó válaszolónak: hány éves vagy,és milyen nemű?
2012. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, aki írt, túl sokra nem jutottam mondjuk:) de ezt nekem kell eldönteni úgy is:S
2012. jún. 22. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!