Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról akik...

Mit gondoltok azokról akik itt idegenektől kérnek tanácsot, hogy megtartsák-e illetve be merjék-e vállalni az x-edik babát?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy kétségbe esettek, és egyedül vannak, senki nem segít nekik a döntésben.
2011. okt. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt azt, hogy ezeknek a kérdéseknek nagy része kamu. Hiszen ez egy hatásvadász téma, garantált a sok válasz, a provokáció, hiszen egy erős téma két ellentábora feszül egymásnak.


Másrészt ha igaz a kérdés, akkor pedig már az eleve utal a kérdező alkalmatlanságára a szülőséget illetően, aki ennyit nem tud eldönteni maga/a párjával, az ne szüljön gyereket. Nem mi fogjuk etetni, nem mi fogjuk befizetni a számlákat, nem mi fogunk vigyázni rá, ha nincs kire bízni.


Nem szeretek ilyen kérdésre válaszolni, mert bár nem hiszem, hogy a kérdezőt valóban a mi válaszaink győzik meg (bármelyik irányba), viszont más farkával verni a csalánt még mindig nagyon veszélyes.

2011. okt. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Akik ilyet kérdeznek , azoknak nem való gyerek....,max aranyhal.
2011. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Én sem provokálás céljából tettem fel ezt, hanem azért, mert egyre több ilyen feltett kérdéssel találkozok. Még azokat megértem akik első baba előtt érdeklődnek, hogy mégis mi mennyibe kerül, kinek mennyiből jön ki csak a gyerek ellátása. Na de azok akik a 2. , 3. vagy többedik babát vállalnák be azok már tudják, hogy mit mennyiért adnak , mi az ami az első babáról megmaradt...
2011. okt. 23. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerüen nem biztosak magukban és minél több vélményt akarnak hallani. valoszínü sokat sámit nekik a külvilág véleménye akik annélkül alkotnak vélmeényt hogy ismernék öket.


ök is emberek, és lehet egyszer neked is szükséged lesz olyan véleményére akit nem ismersz.

pl nézzük meg hogy egy fodrázsnál mit el nem mondanak az emberek, egy olyan embernek aki ezer sztorit hall naponta és szinte egyikfüén be ásikon ki. még is megosztjátok élteteket (én is sokszor) ezzel az emberrel.

2011. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!