Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú. De hátha valaki elolvassa. Igazából nem tanácsot kérnék, csak véleményt :-) Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Szóval, a helyzet a következő.


Van egy srác,hívjuk B.-nek.

Úgy ismertem meg h 2004 környékén hirtelen belecsöppent a baráti körömbe. ahogy megláttam, kb. a lélegzetem is elállt, a megtestesült ideálom állt előttem.

Aztán beszélgettünk, hülyültünk is rengeteget, egy helyre jártunk szórakozni, sokat buliztunk együtt stb. és én egyre jobban beleszerettem. Ő is vonzódott hozzám ezt már az első pillanatban láttam rajta... aztán egyszer, egy közös baráti nyaralás után hazajöttünk a városba. a többiek szépen hazamentek, én is ezt terveztem. Igen ám, de a végére ketten maradtunk B-vel, és egyfelé is laktunk, pontosabban majdnem szomszédok voltunk akkoriban.Megkérdezte nem lenne- e kedvem átmenni hozzá.Nem volt barátnője,nekem sem barátom, és hát mivel fülig szerelmes voltam belé, természetesen mentem, gondolkodás nélkül.

Megnéztünk egy filmet, beszélgettünk, aztán mire észbe kaptam már egymáson voltunk....

Az volt életem legjobb szexuális élménye. azóta is emlékszem annak a délutánnak minden egyes momentumára, a szavakra, az érintésekre, az arcára...még arra is milyen ágynemű volt felhúzva.:-D meg úgy tényleg mindenre. azt hiszem, akkor vesztem el teljesen.


Az utána következő néhány hetem teljesen kiesett, azt sem tudom már hogy beszéltünk-e egymással, mit éreztem akkor, ez valahogy nem maradt meg bennem. Bár talán nem is csoda, tekintve hogy mindez 7 éve történt.

A következő emlékkép...említettem, hogy egy baráti társaságunk volt. Nyár vége volt, összejöttünk, elmentünk valahova bulizni aztán megint úgy alakult hogy B-vel kettesben maradtunk a végére.Ismét nála kötöttünk ki. Szó szerint egymásnak estünk mikor becsukta az ajtót maga mögött, és már világosodott mikor izzadságban úszva, alig élve abbahagytuk a dolgot. nagy alvás, felébredve mókázás, viccelődés, jó hangulatú beszélgetés. abszolút kötetlenül. családról, suliról (akkor még igen fiatal voltam, főiskolás éveim elején), zenéről, a világ dolgairól, ahogy mi látjuk...közös evés, filmnézés. aztán megint szex. másnap éjszakáig.


Reggel hazamentem, és onnantól kezdve számolom h semmi másra nem tudtam gondolni csak rá. minden pillanatban, minden helyzetben, mindig, mindenhol. Én sosem kerestem, vártam hogy majd ő. nagyjából kéthetente meg is történt ez mindig.Hívott, mentem. Mit mentem, ugrottam!És fantasztikusan éreztem magam vele.Természetesen, pár hét kellett csak, és érzelmileg is igen komolyan elkezdtem kötődni hozzá.Mondjuk ki, beleszerettem.vártam, ő mikor akarja komolyabbra fordítani a dolgot.hiszen igazából ez kicsit több volt azért puszta szexnél.nemcsak testileg, de lelkileg is teljesen egy hullámhosszon voltunk.


Persze ő nem akart többet.Akkor tudtam meg, mikor egy nap átmentem, de ahelyett h egyből egymásnak estünk volna eléálltam és megmondtam, ez a szitu.Szeretem.Ő engem esetleg nem?:-)na nem így szó szerint de lényegileg.Még ma is emlékszem a csibész arcára, mikor mondta hogy ő igazából nem.a szex nagyon jó, de neki ennyi.

Számítottam erre.nem omlottam össze meghasonlók, tulajdonképpen gondoltam hogy ez lesz.talán csak ki akartam adni magamból, azt akartam hogy tudjon róla.

Persze ezzel meg is szűnt a viszonyunk.Egy hétig rosszul éreztem magam kicsit.hozzá voltam szokva ahhoz,hogy akit akarok, akit kinézem magamnak azt megkapom,méghozzá úgy ahogy akarom.ha kapcsolatra,akkor arra.ő volt az első,akinél nem jöttek be a számításaim. és hozzáteszem, az utolsó is mindeddig.


Azt hiszem ez a sors akarata lehetett talán?!:-)mert néhány hónap múlva megismertem valakit,egy fiút,aki szintén első látásra megtetszett. bár nem olyan intenzíven, mint akiről eddig szó volt, de azért igencsak. én is neki.Udvarlás.Beszélgetés.Sms-ek,msn,telefon.Aztán egy este mozi után,egy kis pezsgő, és nála voltam.Megtörtént.Másnaptól egy pár voltunk.

Majd' 3 évig tartott. B. eszembe sem jutott.Már nem járt túl gyakran a mi társaságunkba,de néha azért találkoztunk.Semmit nem mozgatott meg bennem az ég világon.Örültem neki mindig,beszéltünk is pár mondatot,ennyi.A világ legjobb szexe sem jutott eszembe, mikor a barátommal voltam.Vele is igen jó volt, de azért mégsem a világ legjobbja...nem olyan tökéletes mint B-vel, de nem is hiányzott.Boldog voltam, boldogok voltunk.


Majd' három évig tartott.Elmúltak az érzelmek részemről..kicsit már unalmas is volt tán.Picit fárasztó is. Örültem hogy szabad vagyok,hogy nincs érzelmi felelősség, kötöttség.Nem akartam senkit magam mellé, csak szexre sem. A barátaimra koncentráltam, elvégeztem a sulit, munkába álltam, a hobbimmal is foglalkoztam végre amit a barátom mellett elnyomtam.Csupa izgi volt minden.

B már eszembe sem jutott soha.Ha mégis, közömbösen.Mint egy sima ismerős.


Aztán egyszer csak felhívott.Lenne-e kedvem találkozni.Miért ne, gondoltam.Már úgyis rég dumáltunk.Nem csíptem ki magam a találkozóra, gondoltam ez egy haveri dumálgatás lesz, én nem érzek iránta már semmit, ő meg soha nem is érzett..

Beültünk egy helyre, iszogattunk, dumálgattunk.Kellemes volt.Becsíptünk, nála kötöttem ki.Lefeküdtünk egymás mellé,odabújik,elkezd duruzsolni,megsimítja a karomat.Hopp,mondom, na ezt most felejtsd el!!!Nem lesz itt semmi olyasmi.Imádlak meg minden,de ezúttal nem adom olyan könnyen magam mint anno.Nevetgélés, jó rendben.Elfordul, alszunk egymás mellett.

Másnap felkelés,szombat.Veszem a cipőm, ott áll,néz.És egyszer csak megkérdezi: Este felhívhatlak?

..... a cipőfűző megállt a kezemben.Iszonyatosan felnevettem magamban,mert eszembe jutott hogy 3-4 éve az életem odaadtam volna ha ilyet kérdez tőlem.Most viszont semmi nem moccant bennem ennek hatására.Inkább megijedtem.Nem akartam.Nem akartam érzelmeket senkitől,de főleg tőle nem. Nem vonzódtam már hozzá,elmúlt a varázsa. De csak annyit mondtam neki,hát most rendet kell tennem a fejemben.Nem hiszem hogy jó ötlet lenne.Azt mondta oké, akkor vár pár napot és hív.Hátha addigra meglesz a rend odabent.

Akartam mondani,hogy ne fáradjon,de nemtudtam megszólalni.Már az ajtóban álltam,nemszólt semmit csak mosolygott azzal a csibészes mosolyával ahogy mindg,magához húzott és adott egy homlokpuszit.Becsukta az ajtót. Én meg ott álltam a lépcsőházba, mint akit fejbevágtak.Ordító kérdőjelek a fejemben,hogy na ez most mi a fene????????????????????????????


Miért 4 év után jut eszébe h talán mi mégis jó páros lehetnénk?miért akkor mikor már nem érdekel mint férfi?miért akar most hirtelen többet? nem tudott elfelejteni?De akkor csak érzett valamit irántam, a puszta testi vonzalmon kívül is, nem?

Hívott pár nap múlva,nem vettem fel.Nem hívtam vissza.kitartó volt.Hónapokig csinálta.Én kerültem e helyeket ahova járt,kerültem a környékét,akkor már el is költöztem onnan szóval nem volt nehéz.

Nemsokára összejöttem egy fiúval,akivel azóta is együtt vagyok.Ez életem eddigi legkomolyabb kapcsolata,bár még"csak"2 éve tart.Komolyabb,mint az előző komoly.Összeillünk,de nagyon.Elég biztos vagyok benne,hogy házasság is lehet belőle.SZeretem is, nagyon.

DE.

B. utolsó próbálkozása felé tavasz környékén volt.nyáron nem is találkozunk.Aztán valószínű feladta.Nem keres már, meg nyilván elvan mással.Komoly kapcsolata nincs,de tegyük hozzá nem is volt gimis kora óta.Azt hiszem falja a nőket.Szex,szex,szex,szerintem minden hétvégén mással.Ha talákozunk, látszólag örül de elkerül.Nem ír titokban, semmi ilyesmi.


És azóta...megint úgy érzem hogy megőrülök érte.Állandóan rá gondolok. Szexuális álmaim és fantáziáim vannak vele.Rengetegszer felidézem azt a bizonyos első együttlétünket.A szemét,az arcát, a hangját.Állandóan az adatlapját nézem, de napi 20szor,úgyis tudjátok melyik közösségi oldalon.Ha fenn van a chaten, a gyomrom összerándul.Titokban arra vágyom,hogy írjon nekem.Hogy akarjon.Iszonyúan kívánom őt.

És mindezt úgy hogy szeretem a barátomat.Bár a szex annyira nem jó vele, ez tény.

Lelkifurdalásom van...és egyébként azt is tudom,hogy B-vel nem akarnék együtt lenni,csak szex kéne vele és beszélgetés.De az nagyon.

Viszont a páromat nem csalnám meg, soha.


Ezt az egészet csak azért írta le tulajdonképpen,hogy:

-egyrészt volt-e ilyen helyzetben már valaki?

-másrészt jólesett kiírni magamból,

-harmadrészt: szerintetek ez, amit érzek, ez mégis mi és miért???


Bocs a kisregényért :-)


2011. dec. 17. 22:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolóval értek egyet. :)
2011. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Tessék a véleményem: ez valóban hosszú :D
2011. dec. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ilyen hosszú kérdés magyarázatot még életemben nem láttam.o.O
2011. dec. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
:-D ajaj. Igaz, ami igaz. Inkább valamii olyasmi címet kellet volna adnom neki, hogy csak az kezdje el olvasni aki nagyon ráér. :-) De olyan jólesett kiadni.Ha másra nem is, önterápiának hasznos volt idevésni!:-D tényleg bocsi, sajnos rövidebben nem tudtam megfogalmazni, csak jöttek jöttek a szavak :-)
2011. dec. 17. 22:50
 5/19 anonim ***** válasza:
32%

Végigolvastam,elment rá legalább 7perc az életemből ami soha nem fog visszajönni és elpazaroltam,köszi..



Nem nemvoltam ilyen helyzetbe

amit te érzel arra a válaszom hogy NŐ VAGY! És nem is tudom mit lehet erre mondani..vicc vagy..

2011. dec. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán tudok semmilyen véleményt írni hozzá, mert úgyis hasztalan. Mindent megválaszoltál saját magadnak.

A B. nevű srác meg b@szhatja, hogy elszalasztott.

2011. dec. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én elolvastam, nekem tetszett a történet! XD


Hát érdekes szitukban voltam én is. Ilyenben pont nem, de szerintem soha nem lesz két egyforma történet. A körülmények mindig mások.


Annyit tehetsz, hogy elfelejted megint. Ha egyszer sikerült, akkor másodjára biztos menni fog. Szerintem az egész szexuális jellegű vonzalom és vágy. Mármint most. Meg fantáziálás és ilyesmi. De talán csak te tulajdonítasz neki túl nagy jelentőséget, és valójában a srác nem is ekkora isten, egyszerűen csak te ruházod ezt rá. Mármint biztos egy csődör az ágyban, de érted. :)


Nem tudom, tudtam e segíteni, mert pontosan nem is értem, te mire vágysz, azon túl hogy szexre a lepedőakrobatával plusz házasságra a jelenlegi kannal, de azért ha ez vigasztal én is voltam már igencsak különös szitukban, és előbb-utóbb megoldódtak. Biztos veled is így lesz. :)

2011. dec. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én még nem voltam ilyen helyzetben. Ha úgy érzed, csak "arra" kellene B és szereted a barátodat, akkor sztem fel kéne dobnod az együttléteket a barátoddal - mármint vess be valami extrát: új fehérnemű (ezt minden pasi bírja), esetleg bilincs, valamilyen játék vagy ilyesmi.Egy próbát megér, mert ezzel a saját figyelmed is elvonod, meg lehet, h utána már nem fogsz más pasikról fantáziálni :)

24l

2011. dec. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
ezzel most nem segítek de én igen is elolvastam :D
2011. dec. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

a mostani barátod bőrében érzem magam. Gyűlölöm a barátnőm exeit. Kértem tőle, ha nem követeli meg amit mondani akar, akkor még csak ne is említse őket. Válasz a kérdéseidre:

még soha nem voltam ilyen helyzetben. Ha szakítottam valakivel, akkor véglegesen megváltam tőle. Max akkor ugrottak be emlékek, ha láttam az utcán szembe jönni. Jobban teszed szerintem ha leszállsz erről a képzeletbeli lóról, mert ha így két év után fogod a barátodat taccsravágni egy ilyennel, akkor nem is mondom inkább hogy mit gondolok. Bocs hogy durva vagyok, de nagyon erkölcsös ember vagyok, és szerintem az különböztet meg minket az állatoktól, hogy korlátot szabunk az indulatainknak. És egyszerüen rettegek a gondolattól, hogy a barátnőm pl. ilyeneken gondolkozik mint te. Egy világ omlana össze bennem. Én egyszerüen nem vágyom senki másra. 1 percre sem. Másodpercre sem. És kár hogy nem minden ember képes így érezni. Pontosabban kár, hogy nem minden ember csak ilyen érzésre képes.

2011. dec. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!