Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez molesztálásnak számít?

Ez molesztálásnak számít?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok(lány).A napokban vettem észre, hogy a bátyám(19) furán viselkedik.észrevettem h amikor a közelében vagyok állandóan a gatyájában turkál. és ez kezd rendszeressé válni. és nem csak matat, hanem szabályosan maszturbál.amikor elmegyek onnan akkor jön utánam.és ezt szinte egész álló nap csinálja.Azt is észrevettem h a számítógépen lévő képeimet nézi és közben szintén ezt csinálja.de miért? eddig ez nem volt.nem merem mondani senkinek. teljesen tanácstalan vagyok.mit kéne tenni ebben a helyzetben? próbálok nem venni tudomást róla de egyre rosszabb.ez molesztálásnak számít? előre is köszönöm a segítséget.
2012. jún. 22. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez még éppen nem számít molesztálásnak, de ha nem akarod annak magad kitenni, akkor sürgősen szólj a szüleidnek. Nem tudom, hogy milyen viszonyban vagytok apukádékkal, mennyire megértőek, de szerintem a tesód fusztráltságát komolyabban kellene venni. Hiszen nemi vágyai már vannak egy 19 éves fiatal férfinak, de az egyáltalán nem normális, hogy te feléd közvetíti. Szóval szólj a szüleidnek minél előbb, mert ez a helyzet nagyon gáz.
2012. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szólj a szüleidnek, mert ennek nem lesz jó vége.

Nem molesztálás, de könnyedén azzá válhat.

2012. jún. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez beteges dolog .egyrészt mert a testvéred,másrészt mert a maszturbáció magánügy.
2012. jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor turkál a gatyájában, kérdezd meg tőle, hogy mit csinál és mondd meg neki, hogy a következő alkalommal szólsz a szüleidnek.
2012. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Ez szatírkodás. Nem tudom, azt büntetik-e de tényleg szólj a szüleidnek, nehogy tovább fajuljon!
2012. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Tényleg szólj valakinek, elhiszem, hogy ciki szólni, de meg kell tenned. A bátyáddal sem ártana beszélni, mert ez egyáltalán nem normális. De nem számít molesztálásnak.
2012. jún. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a batyad pszihopata.Hat ember a sajat testvered akit 15 eves ismersz...
2012. okt. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!