Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobban érzem magam a kutyáimma...

Jobban érzem magam a kutyáimmal mint emberek között (kivéve egy-két embert). Ez rossznak számít mások szemében?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 20:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Mások szemében igen, de én 45 éves koromra annyit csalódtam az emberekben, hogy már csak a macskámat viselem el, ez van. Hogy más mit gondol, hidegen hagy.
2012. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
10%
Kellemetlen, de ha neked az a jó, hogy csak macskás- bocs, kutyás- nőnek emlegetnek majd, akinek se gyereke, se párja, se barátai, hát tegyed.
2012. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Az állatok nem hazudnak, az emberek igen.... Szóval ne érdekeljen az ilyenek véleménye, akár rossznak tartják, akár nem.
2012. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Van barátom 5 éve, ő az egyik kivétel. Ő is nagyon szereti a kutyákat...
2012. jún. 6. 20:19
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
Én is általánosságban többre értékelem az állatokat, mint az embereket... nem is különösebben járok társaságba. Egyre több a képmutató/magamutogató/önző/buta ember. Ez nekem sem pálya.
2012. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
En is, ha nem muszáj, már kerülöm az embereket. Nekem is van kutyusom, férjem is,gyerekeim is, de sokat csalódtam. Mindig szeretném megóvni az ujabb csalódásokat, pedig nagyon szeretem a társaságot.
2012. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
12%
Hát egy kutyával bizony nem fogod megvitatni a problémáidat, nem fogsz lelki életet élni, sem pedig szexuálisat és garantáltan túl fogod élni..
2012. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
42%

Tudom: lepontoznak. Nekem akkor is ez a véleményem.


Nekem nem szimpatikus az olyan ember, aki csak egy olyan élőlénnyel képes kapcsolatot kialakítani, amit megüthet, megrugdoshat, megszidhat, elhanyagolhat, mégis csóválni fogja a farkát örömében, ha legközelebb meglátja.


Ezt a legtöbb élőlénnyel - pl. emberek... - nem teheti meg.

Talán azért látom így, mert a "vérkutyás" ismerőseim többsége ennek megfelelően bánik az emberekkel is: bunkó, közönséges, sértő, vagy agresszív, időnként ok nélkül. Aztán elvárja, hogy mások kérjenek tőle bocsánatot.

Ha nem teszik, akkor ugye milyen rosszak az emberek, bezzeg a kutya.

Következő találkozásnál, ha "nem csóválod a farkad", mert ember lévén emlékezel a bántásokra, akkor is bunkó vagy.

2012. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg, hogy vannak emberek, akik fontosak neked és számítanak. Hogy ebből kevesebb van, az nem baj.

Én is hasonlóképp vélekedek, sokszor szívesebben vagyok a kutyám társaságában, mint egyes emberekkel. Persze a családom és pár barátom ez alól kivételek.

2012. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én már csak azt nem értem, ha ennyi jó és szerető ember van itt, akkor miért van mégis mindenki az állataival?!
2012. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!