Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyünk unokatesómnak az...

Mit vegyünk unokatesómnak az 1. szülinapjára? :-)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Természetesen valami szép ruhácskát.
2011. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gy van, ruhát, vagy a babákhoz elengedhetetlen dolgokból összeálltott csomagot (bébiétel esetleg, pelenka, törlő, hasonlók). Konzultálj az anyukával, egy egy éves gyerek még nem értékeli az ajándékot, szükség viszont sokmindenre van. Az anyukák legjobban egy kellő ruhácskának, vagy tényleg pelusnak, ilyesmiknek örülnek. Lhet valami kis párszáz forintos plüssjáték is neki.
2011. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pl. babának való óriáslegot, vagy "bababiztos" gyurmát, formakirakót (tudod, valamilyen kocka, vagy kisautó, teknős, stb. rajta sokféle lyukkal, amikbe a baba a hozzátartozó formákat bele tudja dugdosni). Kaphat egy babáknak való könyvet, sokféle kapható, a lényeg, hogy jó vastag lapokból álljon, így egyedül is lapozgathatja és nagy, színes képek legyenek benne, azt nagyon szeretik :)
2011. ápr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Unokaöcsém lesz most egy éves, és már kinéztem, hogy én mit fogok venni neki. Van olyan kis készségfejlesztő játék, ami egy teknőc, különböző formájú lukak a teknőjén, amikbe ugyanolyan formájú kis műanyag "kockákat" lehet belerakni, de persze meg kell találnia, hogy melyik melyikbe illik (háromszög, kör, négyzet, csillag, stb). Ahogy néztem, egy éves kortól ajánlott.

Nekünk is volt hasonló talán még mikor kicsik voltunk, és még nagyobb koromban is imádtam. :)

De Nővérem anno még a mondókás könyvet mondta ötletnek, mert ő szívesen tanulna a kissrácnak újat, mert imádja. :)

Plusz babauszira kell járjanak, és még az is megfordult a fejemben, hogy egy alkalmat, vagy ha az utalványomból telik, akkor bérletet veszek.. de az több lett volna, és akkor megláttam azt a játékot. :)


De a kis csomag is jó ötlet, vagy kis tavaszi ruha, netán bébiételek, amiket szeret. :)

2011. ápr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy ha tudod például, hogy szeret pancsolni fürdés közben, akkor vannak elég jó áron ilyen pancsolókönyv, vagy kis pohárkák különböző méretben, amivel lehet játszani, vagy locsolós játékok. Unokaöcsém ezeket is nagyon imádja. :)
2011. ápr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Hát ruha az rengetek van nekik... játéka is sok van viszont a pancsolós játékoknak majd utánanézek az jó ötlet :) de lehet, hogy a jól bevált csomag lesz amire mindig szükség van :)
2011. ápr. 21. 13:51
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy a pancsolós játékokat meg az óriáslegót hol lehet kapni? A TESCO-ba lehet?
2011. ápr. 21. 13:53
 8/8 A kérdező kommentje:

Na :D

Vettem neki egy baby szintetizátort :D meg 4db babypudingot :)

2011. ápr. 23. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!