Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg unokatesómnak?

Hogy mondjam meg unokatesómnak?

Figyelt kérdés

A történetet próbálom röviden leirni. Unokatesóm egyik banknál dolgozok, elég jó pozicióban. És beszerzett hozzájuk gyakornoknak. A szerződést még nem írtuk alá.

Ma meg kiderült, hogy engem választottak ki egy május közepén be adott állásra. Szintén banki munka lenne, de ez már 8órás, és elég jó fizetésért. Holnap írom alá a szerződést. De valahogy el kell mondanom unokatesómnak és sajnos nem tudok hozzájuk menni. Ebből lehet neki valami hátránya a cégnél? Sajnos én sem gondoltam, hogy így lesz! Ugyhogy egyik szemem sír a másik meg nevet.


Köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 13. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
mond el nyugodtan,ha megérti meg,ha nem akkor ennyi.A saját érdekedben választod a jobbat,ezzel neki nem ártassz.Meg kell,hogy értse.
2011. júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én elmondtam volna neki már az elején, hogy van egy másik is, és onnan még nem kaptál visszajelzést, és letisztáztam volna, hogy ha mégis bejön, akkor mik a teendők. de ha már így alakult, mondd meg neki, hogy tudod, hogy ez most kellemetlen, de kaptál egy jobb ajánlatot, és neked fontos lenne, hogy inkább ott dolgozhass, jobb a pénz is. ha normális, akkor megértő. de legközelebb légy egy kicsit körültekintőbb, főleg, hogy az unokatesódról van szó, segíteni akart, lehettél volna vele őszinte, bár ha nem is szándékosan keresztezte egymást a két dolog.
2011. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztosan lesz belőle kellemetlensége.Valószínűleg nem fogják megdicsérni,mert így ő is megbízhatatlannak tűnhet.
2011. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
MEgmondtam neki, tudja. Csak május végén voltam a második körön és utána a mai napig nem jelentkeztek. Többször próbáltam elérni a nőt, hogy mégis mi újság. És ma jött a telefon, hogy felvettek. Én már teljesen lemondtam róla, mikor a fel nem vett telefonok számomra azt jelentették, hogy elutasítottak. És kb a hónap elején szóltam neki, hogy nincs esetleg valami munka náluk. És ő már aznap hivott, hogy évvégéig mehetek szakmai gyakorlatra.
2011. júl. 13. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Emeld fel a telefont, hívd fel és mondd el neki, hogy mi történt. Meg fogja érteni. A mai világban iszonyat gyorsan találnak helyetted valakit, ne aggódj.
2011. júl. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!