Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elengedjenek...

Mit tegyek, hogy elengedjenek holnap az utolsó 2-3 órámról? Illetve a szüleimnek mit mondjak?

Figyelt kérdés

Holnap 8 órám lenne, és el kell vinni a nyuszimat állatorvoshoz, napok óta nem eszik szénát, ez náluk pedig végzetes is lehet... Anyáék szerint semmi baja, feleslegesen szórnám a pénzt állatorvosra, nagyon ellenzik, így nekik nem akarom elmondani. Holnap úgyis elmennek itthonról egész napra vásárolni, nem tudnák meg. Csak a naplóba meg tudják nézni, hogy mikor hiányoztam...


A másik meg, hogy a suliból egyszerűen nem engednek el! Volt, hogy nagyon rosszul voltam, a védőnő visszaküldött órára, mondta, hogy 1 óra múlva jöjjek vissza, aztán újra ezt mondta, pedig tényleg nagyon rosszul voltam. Egyszer hasmenésem is volt, az egész napot úgy kellett végigvinnem, hogy f*stam!! Egyszerűen nem engednek el, a portán meg figyelik, hogy ki megy ki, nem tudok ellógni...


Segítsetek, mit tegyek? Azt nem akarom, hogy nem megyek be, mert az meg még feltűnőbb lenne anyáéknak...


2012. máj. 14. 20:53
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem kérj orvosi igazolást,vagy állatorvostól megkérdezheted ad-e igazolást
2012. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
71%
suli után vidd el.
2012. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

De ez így nem jó, nem az igazolatlannal van a gond, hanem a hiányzott óraszámmal.

Reggel még itthon lesznek, és levágja, ha tettetem a rosszul létet.. (egyszer próbáltam, nem jött be..)

Szóval be kell mennem, de aztán valahogy haza kéne jönnöm..

2012. máj. 14. 20:57
 4/38 A kérdező kommentje:
De fél 5-re érek haza, és 5-ig rendel az állatorvos, és még oda is kéne érnünk, a város másik felébe - bkv-val...
2012. máj. 14. 20:58
 5/38 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudsz megkerni egy baratot vagy ismerost, hogy vigye el o?
2012. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Neem, nem bíznám senkire.. Meg nem is tudnák szerintem elmondani, hogy mi a probléma, meg hát a pénz is... Nem adnék csak úgy oda egy ismerősnek 20-30 ezer ft-ot...
2012. máj. 14. 20:59
 7/38 Normálisvagy? ***** válasza:
35%

Vidd el órák után a nyuszit! Gondolom akkor is rendel még valamelyik állatorvos!

jobbulást a nyuszinak! :)

2012. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos semmi ötletem. De fasza szülők, és fasza iskola, komolyan... :S
2012. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
de a városban csak ez az orvos ért a nyuszikhoz, a másik 2 elküldött azzal, hogy nem baj, ha nem eszik szénát, meg nyugodtan etessem hízótáppal.. a törpenyulamat!!... Áhh, hihetetlenek.. Ennél a dokinál még nem voltunk, de állítólag ért a nyuszikhoz, legalábbis fórumon ezt írták..
2012. máj. 14. 21:01
 10/38 Normálisvagy? ***** válasza:
57%

Ja akkor már így értem!

Holnap után nem jó? Amúgy meg, ha a saját pénzedből fizeted ki az orvost, akkor miért ellenzik a szüleid?!

2012. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!