Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg a párommal?

Hogyan értessem meg a párommal?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok,párom 30.Hogyan értessem meg vele,hogy attól függetlenül,hogy kapcsolatban vagyunk és együtt élünk,nyugodtan elmehet nélkülem az anyukájához,vagy haverjaival szórakozni,ott tölthet pár napot is,ahogy én is találkoznék a haverjaimmal,anyával megyünk erre arra.Elköltöztünk abból a városból ahol élt a párom családjával,meg a haverjai.De ő úgy gondolja ha párban vagyunk mindenhova együtt kell mennünk.Nekem nincs semmi problémám az anyukájával,meg haverjaival nagyon jól kijövünk.19L
2012. jún. 25. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy neked viszont igényed van rá, hogy néha elmenj nélküle is. Nincs ebben semmi rossz.
2012. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát az baj hogy nagyon féltékeny,és csakis lányokkal mehetnék el:(
2012. jún. 25. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor uralkodjon magán. Az ilyentől én falra másznék, hogy beszabályoznak. Ő se nem az apád, se nem az anyád, maximum nekik lett volna beleszólásuk, de már nagykorú vagy, így nekik se. Én nem tudnám elviselni, hogy beszabályoznak.
2012. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én se bírom már elviselni,úgy érzem kiakar sajátítani,de egyszerűen nélkülem nem megy,és mikor én mennék akkor úgy összeveszik velem,mintha már megcsaltam volna,pedig egyszersem tettem.
2012. jún. 25. 14:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ez a viselkedése nem viszi előrébb a kapcsolatototokat, csak inkább távolabbra egymástól. Egy kapcsolat alapja a bizalom és nem csak buliban, barátnőkkel lehet megcsalni a másikat, ha arról van szó, hanem bárhol...
2012. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez egy halálra ítélt kapcsolat.

a féltékenység meg fogja ölni. és ez a kor előrehaladtával csak fokozódni fog...


válassz egy egészséges önbecsülésű férfit.

2012. jún. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!