Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apu sokat iszik es olyankor...

Apu sokat iszik es olyankor elêggê kötekedös, ugy beszël az emberrel mint egy kutyâval. Anyu ettöl elégge idegbeteg lett. Mit tegyek ha feszélyezve érzem magam itthon, de nem engedhetem meg magamnak hogy eljöltözzek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 17:22
 1/4 anonim válasza:
Sajnos elég sokan vannak a helyzetedben. Nem tudok sok mindent tanácsolni, de talán szólni kéne a családsegítőknek. Esetleg apukádat kéne leszoktatni az alkoholról, de erre nagyon kicsi az esély. Ha már bántalmaz téged vagy anyukádat, mindenképpen szólni kell a rendőrségnek vagy a gyámügyiseknek. Egymagad nem sok mindent tudsz tenni sajnos.
2012. jún. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Apám ugyan ez, szerencsére találtam magamnak olyan párt akinek volt háza így el tudtam költözni, öcsém még otthon lakik őt nagyon sajnálom.

A költözésen kívül mást nem tudsz tenni.

2012. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ilyenkor jobb bezárkózni elengedni a füled mellett a sértéseket és csendben maradni nézz rá gúnyosan ne szólj semmit had fortyogjon magában. Az enyém nem iszik csak hangulatember. Ilyenkor én is levegőnek nézem egy ideig még másnap is és beválik.
2012. júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Joey2000 válasza:
Próbáld meg akkor amikor józan ha nem segít akk egy részeg pillanatában meg kell hogy üsd hogy észhez térjen tudom rossz megoldás de nálunk ez segített
2017. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!