Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezt hogy reagálnátok? :/

Ti ezt hogy reagálnátok? :/

Figyelt kérdés
Nos én már tettem ki egy ilyen kérdést ide gyakorira. ,,jogos hogy még tagadom hogy az anyám? " kérdésel. De ha valaki nem tudja vagy nem látta annak gyorsan leírom. Az van hogy anyám elvált a pámtól. És kis koromban melette aludtam nagy ágyon és hát önkielégítest végzet. Melettem az ágyban. Azóta nőtem pár évet (14/L) vagyok és még mindíg sajnos vele egy szobába vagyok. És az a helyzet hogy haza hozz pasikat akiket az internetről szedet össze. És edig úgy szexeltek csak hogy azt hitték alszok. De most már és ez a külömbség az előzőtöl. Hogy most már nem érdekli ha fennt vagyok vagy nem.mert látta hogy még ülök a székbe. De ők elkezdtek szexelni. És most kijöttem a fürdőbe. Gubasztok a telómal a mosogépnek dölve. És hát ilyen kor vagdosni szoktam magam. De msot nem. De ti hogy reagálnátok erre az egészre?? :(
2012. jún. 25. 22:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%
Undorító amit anyád csinál,ne vagdosd magad!Nem tudsz valahova elmenni?
2012. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Szólni kell az osztályfőnöködnek ő meg a gyámügynek. Anyád akkor talán észbe kap.
2012. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Anyáddal beszéltél már, hogy normálisnak tartja e amit csinál?
2012. jún. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Apukáddal nem tartod a kapcsolatot?

Mindenképpen szólnod kéne egy felnőttnek, akiben megbízol, ha kell fordulj a gyámügyhöz! Én biztosan elmennék otthonról, amikor csak tudok, pl. ha vannak nagyszüleid hozzájuk.

Az anyád meg igazán undorító. Beszélj vele is mindenképpen (bár valószínű, hogy ezt már megtetted).

2012. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy nem tudok a papámékhoz menni.mert eleve hozzájuk költöztünk mert anya nem dolgozik. Hát nem bízok még semilyen felnőtben mert a családunk úgy van hogy itt lakók a papáméknál kertes házba és azon kivül van nagyon nagy földjük teki sátrakal 11- el amik több méterhosszúak. De sajnos mamámék már öregek és nem bírják a munkát anya pedig nem csinálja. És ezért a munka rám még a tesómra maradt és rengetek munka van vele. De ha nem csinálnánk akkor megverne a papám. Úgy h lehet onnan többet nem kelek fél. És nem szeretnék gyámügyre menni mert utána kitudja milenne. Csak azért írtam ki mert nem tudtam senkinek ezt elmondani a barátaim csak önmagukkal foglalkoznka még a pasikkal. Nincs idelyük meghallgatni. És nem tudom hogy viseljem el ezeket a dolgokat. :/ melesleg anyám nem engedte hogy most ugye megyék középsuliba és nem én választotam hová menjek hanem ő. És egy ilyen nagyon rosz hírű cigány még iszákosok sulijába küldöt. :(( nektek ezekről mi a véleményetek??? Jogosan érzem hogy nincs rendben az életem?? :(
2012. jún. 25. 23:10
 6/33 anonim ***** válasza:

Mindenképp el kell menned otthonról, nem maradhatsz ilyen mérgező környezetben. Az előzőek felvázolták a lehetőségeidet, latolgasd, melyik lenne a legjobb, de minél hamarabb el tudsz menni, annál jobb.

A vagdosást meg próbáld abbahagyni, a perverz anyád nem érdemli meg, hogy miatta tönkretedd magad, annál többet érsz, érdemelsz.

Ha 14 vagy, most fogsz gimibe menni, Nincs kolesz lehetőség? Van, ahol nem csak bejárósok mehetnek koliba, hanem azok is, akiknek gáz van otthon.

2012. jún. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Jézusom, szegénykém

nincs olyan felnőtt, tanár a környezetedben akiben megbízol? neki szólhatnál ezekről, ez rémes, nem ilyen idős gyermeknek való, vagy egyáltalán embernek...

2012. jún. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Amint mondtam anyám nem enged ilyen döntésekben. A sulit se én válsztotam még szinte itt van egy köpésnyire. Apámmal megnem tartom a kapcsolatot most neki egy 60 éves ilyen román nője és azt mondta a nő hogy vagy ő vagy mi. És apa őt választota. Ez mind 2 éve volt. :/ de mindez kihatnak a jegyeimre mert az utóbbi időben amióta ez van majd nem megbukok sok tantárgyból.
2012. jún. 25. 23:15
 9/33 A kérdező kommentje:
A jegyes dolog kérdés volt. :))
2012. jún. 25. 23:16
 10/33 anonim ***** válasza:
Ha a családodban nem számíthatsz senkire, barátaid nincsenek, idegenben pedig nem bízol, vagy nem mered borítani a bilit hivatalos úton, nem tudom, mit tanácsolhatnánk. :(
2012. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!