Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Saját házban laktok, albérletb...

Saját házban laktok, albérletben vagy a szülőknél?

Figyelt kérdés

elsősorban azoktól kérdezem akik párkapcsolatban élnek.

Ha saját házban laktok,azt mennyire nehéz volt megvenni?


2009. júl. 7. 20:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

anyukám lakásában a barátommal ketten.

de lassan költözünk az első közös kis otthonunkba :D

2009. júl. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
egyelőre még a szülökkel élünk. amit mi egyrészt nagyon szeretünk is, de azért vágynánk már egy saját otthonra. terveink között szerepel, hogy vagy beépítjük a tetőteret és így mégis külön lennénk..vagy nagymamáméknál egy teljesen különálló lakrészt lehetne kialakítani. ezek 5 millióból simán meglennének, és a mai világban nem mindegy, hogy 5, 10 vagy 15 milliót kénytelen hitelre felvenni az ember. 24/L
2009. aug. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Saját lakásom van, amiért eléggé megszenvedtem és még fizetem vagy 20 évig a hitelt. Most 40 éves vagyok... a párom is ideköltözött hozzám, neki nincs lakása, de most így könnyebb fizetni a törlesztőt, mert ő meg bele segít a rezsibe (nagyobb részét ő fizeti, én meg törlesztgetek + a kisebbik rész). A GYED nem egy karrier fizetés, de így közösen meg tudjuk oldani hónapról hónapra a dolgokat. Álmunk egy kis kertes házikó terasszal, ahová ki lehet ülni nyáron reggelizni, este dumcsizni. Nem tudom, hogy valaha is lesz-e ilyenre módunk, de álmodozni azért jó róla!
2009. aug. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Huhh... mi laktunk a párom szüleinél 8 hónapot (míg gyűjtöttünk a lakásra)ez maga volt a pokol!Senkinek nem ajánlom! Előtte 1 évet albiban ez nagyon király volt imdátuk. Tavaly augusztusban berágtunk és fészekrakó programban anyóséktól 70 km-re Budapesten vettünk egy lakást

! Imádjuk ezt a csöpp 36+12(galéria) nm kis lakást, ami egy 4 lakásos társasházban van! Gyönyörűen felújítottuk, fiatalosan berendeztük és nyugtázzuk azt a napot mikor aláírtuk a bankkal a szerződést, hiszen megszabadultunk anyós jelölttől. Párom sem preferálta édesanyja vigyázó mozdulatait meg sok mást is! A törlesztőnk sokkal kevesebb, mint egy ilyen lakásnak az albi díja.

2009. aug. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Először szülöknél, a terv először az volt, hogy a szülői házból kifizetjük a tesóimat, és felújítás után lesz egy kertes házunk. A felújítás részben következett csak be, mert a munka elszólított bennünket egy távoli nagyvárosba, így albérletbe költöztünk. Majd amikor már láttuk, hogy már nem fogunk visszaköltözni, úgy hitelre vettünk egy lakást. Nehéz volt albérlet mellett összegyüjteni a kezdő tőkét, de csak összejött. Szülőkre nem támaszkodhatunk, mert már csak mind a kettőnknek anyukánk van, és inkább már ők szorulnak támogatásra.
2009. aug. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Saját lakásban, amit a szüleim vettek nekem. Nagyon hálásak vagyunk nekik. Ez egy egyszobás lakás, hitel nélkül.


Én 23/l, a párom 25/f

2009. aug. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!