Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasság után néhány évvel...

Házasság után néhány évvel mennyit változott a párotok?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sokan ijesztgetnek ilyesmivel, hogy persze, csak kezdetben kedves, romantikus, segítőkész...stb, aztán majd összeházasodunk, telnek az évek és szép lassan ugyanolyan lesz a barátom, mint minden férfi...

Na nyilván ezt eléggé megkeseredett emberek mondják, tudom, de azért nagy általánosságban igaz lehet, bogarat ültettek a fülembe.

Mi 6 éve vagyunk együtt, 4 éve együtt élünk, a barátom mindig segít, teljesen egyértelmű volt, hogy minden házimunkát együtt csinálunk, kedveskedünk egymásnak, amiben tudjuk, segítjük egymást, szánunk időt arra mindig, hogy csak úgy szeretgessük egymást...stb, most nem is ez a lényeg, hogy ezt részletezzem, csak az érdekelne, akiknek hasonlóan indul a kapcsolata, ott is valóban egy idő után az lesz, hogy ezek a dolgok mind megszűnnek, átszakad rám minden házimunka...stb?

Én ezt el se tudom képzelni, hogy így legyen, de nagyon érdekelnének olyan vélemények, akik már voltak hasonló helyzetben.

Nagyon köszönöm a válaszokat!

(és természetesen tisztában vagyok vele, hogy attól mert itt valakinek jól vagy éppen rosszul alakult az élete, még nem ez lesz igaz ránk, csak érdekel akkor is)


2012. jún. 27. 01:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan megváltoznak az esküvő után és nem éppen jó irányba. Nekem is sok ismerősöm panaszkodott, hogy a nő házisárkány lett, totál elhanyagolta magát, nem főz, addig meg egy angyal volt. Férfiaknál általában előjön a birtoklási vágy. Ezek valós problémák és nemcsak a tévében lehet ilyet hallani, vagy a villamosvezetőnél...Általában Mindenki megváltozik az esküvő után.
2012. jún. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!