Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha kiderül, egy...

Mit tegyek ha kiderül, egy DÖG a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

9 éve vagyunk(illetve voltunk) legjobb barátnők,aztán az elmúlt egy évben nagyon nagyon megváltozott.Soha nem ért rá,akármit találtam ki,mindig panaszkodott hogy nem tud jönni mert nincs pénze,meg ilyenek.Már elegem volt belőle.Egy másik barátnőmmel elmentem a minap strandra és ott találkoztam vele,határozatlan mosollyal üdvözült 10 méterről,én viszamosolyogtam,és ennyi.Egy másik nagy társasággal volt,és még annyira se méltatott hogy odajöjjön és rendesen köszönjön.A másik pedig hogy állandóan kitért a programokból,mondván nincs pénze.És nem,nem vagyok elfogult,ez csak hab a tortán volt.Ha olyan programot találtam ki amihez nem kellett pénz,az elől is kitért.

Elmondjam neki a véleményem,vagy csak haggyjam ezt a ,barátságot, mert ha én nem jelentkezem akkor úgy is megszakad?(én az utóbbit tartom valószínűnek)



2012. jún. 27. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt tedd, hogy elfelejted és ennyi. Majd ha ejti a másik nagy banda visszamegy kuncsorogni és akkor így járt. ha beolvasnál neki csak okot adnál , hogy röhögjön egy jót. Valószínű soha nem volt a legjobb barátnőd.
2012. jún. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén. Ő nem a barátnőd már rég
2012. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

El is mondhatod neki és ez után hagyhatod a "barátságot".

Vagy csak simán hagyd a pi*ába.


És igen, elég valószínű, hogy ha te nem keresed őt, akkor ő sem fog. (többé)


Nekem az jön le, hogy ő egyáltalán nem keresi (már) a társaságod. Ha te nem keresed őt, akkor ő nem is hallat magáról. Magyarul nem érdekled.

A barátság is olyan, mint a szex/szerelem: 2 ember kell hozzá, de ha az egyik nem akarja...


Szóval, ha mindig te kerested őt és ő magától sosem keresett téged, akkor soha nem is voltatok barátok.

2012. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én előtte biztos megmondanám neki h mennyire bunkó és h egy igaz barát nem így viselkedik,és h elmehet a fenébe nincs szükséged ilyen "barátra"
2012. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lia_18 válasza:
84%
Ha ennyire semmibe vesz téged, a véleményed se nagyon fogja meghatni,csupán nevet rajta egy jót...Ha fontos lennél neki, keresne,vagy legalább reagálna a megkeresésedre...sajnos a baráti kapcsolat is egyfajta szerelem...az elején minden csodás, vidám és rózsaszín, de a csodák is elmúlnak egyszer!
2012. jún. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hagy :) majd a mostani"barátai" passzolják, és felkeres! (ha addig nem felejt el, viszont te feljtsd el!! keress más barátot(tokat)
2012. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell ennyire ismerned magad! Én tudom magamról, hogyha nem mondom el valakinek a véleményemet, mielőtt lezárnék egy kapcsolatot, akkor mindig azon örlődöm, hogy miért nem mondtam el neki, de jó lett volna beolvasni, hogy tisztában legyen az érzéseimmel. Éppen ezért mostmár sosem zárok le semmit úgy, hogy ne mondanám el a véleményemet!
2012. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,egyetértek veletek
2012. jún. 27. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!