Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha anyukám...

Mit lehet tenni, ha anyukám nem fogadja el a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, szüleimmel élek még, mert nincs munkám.

Van egy legjobb barátnőm, aki 8 évig az osztálytársam volt, és anyukám nem örül, ha vele megyek el akárhova is.

Ez a lány félig roma, és a szülei régen ittak. Volt, hogy részegen ment az apukája a szülői értekezletre be, stb.

Anyukám szerint ez a barátnőm belevisz engem minden rosszba.. Pedig nem így van tényleg.

Hogyan értessem meg vele, hogy ne aggódjon, és próbáljon beletörődni abba, hogy ez a lány az én legjobb barátnőm?


2012. jún. 15. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy 21 vagy, nem 12??
2012. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tuti..
2012. jún. 15. 12:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Lovag úrral a világ végére is elengedne.
2012. jún. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dottorre ***** válasza:
Ha nem érti ,akkor nem fogja. Lehet, hogy előítélet is van benne picit a bnőd származása miatt, plusz a szülők miatt. Magyarázd el neki, hogy te ismered X éve, tudod, hogy milyen és nem visz bele semmi rosszba. Pláne huszonévesen azért van már saját fejed is , nem csak mész valaki más feje után, mint egy buta tini.
2012. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól még nem kell 12 évesnek lenni, hogy valaki féltse a lányát.. ez milyen felfogás már?:D 21 évesen nem ugyanúgy félted a lányod? te jó ég ... Amúgy meg nem azt írta a kérdező hogy nem engedi el, hanem hogy nem örül neki.

Szerintem meg hívd át a barátnődet magatokhoz, hogy anyukád kicsit jobban megismerje. Beszélgessenek stb.

2012. jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!