Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa megcsalta anyát a legjobb...

Apa megcsalta anyát a legjobb barátnőm anyukájával, mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Tegnap 2 órával hamarabb lett vége a sulinak, és elmentünk a barátnőmék házába egy kicsit marhulni, és ahogy beleptünk a házba hallottuk, hogy az anyukája jól érzi magát éppen.


Jót röhögtünk ezen, aztán én észrevettem egy cipőt ami apáéhoz hasonlított, barátnőm apjának meg nincs olyanja.


Meglestük és valóban az apám dolgozott a barátnőm anyján... még ő se, meg én sem szóltunk egyik szülőnknek sem csak szidjuk az barátnőm qrva anyját, meg az én f*szkalap apám.


Mi lenne a helyes? Beszéljünk apával meg az ő anyukájával? vagy egyenesen a sértett feleknek mondjuk el?


2012. jún. 2. 16:46
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
48%
hány évesek vagytok?
2012. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
40%
Ez nagyon izgi, tök jó, lehet mostohatesók lesztek!Jó ez így,ne tegyetek semmit!
2012. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
23%

Ez elég izgi családi dráma!

Szerintem a barátnőd kérdezze meg hogy ki volt nálad tegnap anya?és majd onnan vigyétek tovább az ügyet.

2012. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 intrepid ***** válasza:
35%
Szerintem ne tegyetek semmit. Gondoljátok végig, milyen lenne, ha szétesne emiatt a két család. Akarjátok ezt? Nem mindig jó ha kiderül az igazság. (Kis zsebpénzkiegészítés, szólni a vétkező szülőnek, hogy kis pénzzel rontsa már el az emlékezeteteket.)
2012. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó! Ez jó ötlet. Nagyot nevettem rajta.
2012. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

17 évesek vagyunk.


Bazi izgi én is össze vissza izgulóm magam, meg a barátnőm is.


Majd elővesszük szerintem a két bővérűt.

2012. jún. 2. 17:00
 7/23 anonim ***** válasza:
48%
Ha ez igaz lenne, akkor nem írnál ilyen viháncolós módon róla. Marhára kétségbe lennél esve, mert tudnád, h ez a te és a barátnőd családjának a felbomlását is jelentené. Miért kell ilyen sztorikon viccelődni? Foglald el magad más játékkal.
2012. jún. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 intrepid ***** válasza:
Ötös! Nem viccnek szántam.
2012. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%
Én elmondanám a helyedben anyukádnak az egészet, a barátnőd helyében pedig apukájának. Rohadjon meg az ilyen ott ahol van, viselje a következményét. Szegény barátnőd viselje ezután, hogy mindig ott van apukád? Undorító.
2012. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Sem a barátnőm sem én nem akarunk zsarolni senkit. Egyszerűen nem fogjuk miért kellett ezt csinálniuk, egyszer sírunk egyszer röhőgünk, mert nem értjü és nem hisszük.


Az én anyukám, csinos, ápolt, jó feleség és jó anya, és esténként hallom, hogy jó szerető is.

A barátnőm apja meg jóképű, jól keres és mindig a család az első neki.


Nem értjük hogy ez a két ember miért érdemelte ki a hűtlenséget a társától.


Iszonyatosan féleg, hogy szétmennek a családjaink, nekem két öcsém van, kicsik még és nem értenék mi történt.


A barátnőmnek 4 testvére van, szerencsére ők már nagykorúak és értelmesebbek mint az öcsik.


Annyira nevetségesnek találom ezt a helyzetet...

2012. jún. 2. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!