Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógornőm folyamatosan kutat a...

Sógornőm folyamatosan kutat a cuccaim között, és lop tőlem, ha vendégül látom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Első alkalom,hogy észrevettem: elment a mosdóban,(egyben van a fürdőszoba és a wc nálunk),ott van egy fürdőszobaszekrényem,piperéim,és egy számzáras kozmetikai bőrönd,amit soha nem zárok be számzárral,mert hát otthonra minek...Sógornőm és anyósom két órát voltak ekkor nálunk,csak sógornőm volt a mosdóban,más nem volt nálunk,reggel még használtam a sminkkészletem a bőröndből,este már nem tudtam kinyitni,elvolt tekerve a számzár,ráadásul nem is tudtam a kódot,mert ugye nem szoktam lezárni...párom két órán keresztül tekergette,hogy kitudja nyitni...már ekkor is gyanús volt a dolog,de gondoltam nem szólok...úgy gondoltam,kíváncsi volt,belenézett...

De sajnos nem ez volt az egyetlen alkalom,egy másik eset,amikor a fésűmet,parfümömet használta,kérdezés nélkül,aztán lopott egy rúzst,legutóbb pedig már eltettem mindent egy kozmetikai táskába,a legalsó fiókba rejtettem a fürdőszoba szekrényben,szintén bekérezkedett a mosdóba,másnap vettem észre,hogy a púderek,szemhéjfestékek porrá vannak törve,és a kozmetikai táska le van öntve babaolajjal...

Kész vagyok tőle,egy jól szituált,40-es nő,van pénze megvenni ezeket,ezt már nem lehet véletlenül csinálni,szándékosan bosszantani akar...Egyfolytában azon pattog,hogy milyen jó nekem,hogy fiatal vagyok,meg vékony vagyok,meg csinos vagyok...az agyamra megy vele...ő is jól néz ki...miért kell ezt csinálnia velem?

Szombaton jönnek hozzánk megint,páromnak már mondtam,ő hitetlenkedik egyenlőre,próbál valami más magyarázatot találni ezekre az esetekre...azt mondta szórjak vékonyan hintőport a cuccokra,vagy rajt marad a praclija,vagy letörli,és akkor lesz bizonyíték rá,hogy tényleg matat...Ezt én olyan szánalmasnak tartom,viszont tovább nyelni sem akarok,tudom,ha megmondanám mit csinál,az anyósom egyszerre nekem ugrana...és még én jönnék ki rosszul a helyzetből...Ti mit tennétek a helyemben?

Én nem akarom meghívni,de gyakran,ha anyósom jön hozzánk nem szól,csak jön vele...


2012. jún. 28. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Tőlem mindig unokatesóm lopott felsőt meg pipere dolgokat. Leordítottam a fejét azóta nem lop be se engedem nagyon a szobába meg olyan helyekre. A pipere dolgaidat zárd el vagy ragd el addig. Én úgy szoktam!:)
2012. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Jó ötlet csapdába csalni és lebuktatni,én ezt tenném.Bizonyitsd be hogy nem képzelődsz,és akkor jogos lesz ha többször nem engeded be.
2012. jún. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl sokáig lenne a fürdőszobában, kopogjatok rá, és kérdezzétek meg tőle, hogy rosszul van.e? Ilyenkor, ha csörömpölést hallasz, nyissál be, mert ijedtében leejtette a kozmetikai cuccodat.
2012. jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%

Fogd az összes pipere cuccodat plusz fésű, parfüm, és tedd be a szobádba arra az időre amíg ott van. A szobádba csak nem akar majd bemenni...

Csak azt hagyd ott ami nagyon fontos, mondjuk szappan meg egy pici törölköző ha wc-re megy és utána kezet mos. Talán veszi a lapot...

Ha pedig megjegyzi, hogy milyen üres a fürdőtök, vagy hol vannak a cuccaid...sejtelmes hangon jegyezd meg, hogy "a szobámban jobb helyen vannak..."

2012. jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha cseles vagy hintőpor

ha békés a szobádba dobod be elötte minden holmid ne matathasson.

Ha olyan mint én mobilkamera bekapcs, ne a wc felé hanem a holmid felé fordítva így tuti a bizonyíték. Kijön te bemész, megnézed a felvételt s ha olyat látsz rajta félóra múlva anyós, párom nézzétek meg ezt a cukit nemrég kaptam....és szépen játszd le nekik. Nem kell elötte szólni mit is mutatszt mert akkor felpattan vérigsértődve a bizonyítás elött. De így...utánna mondjon már bármit is.

2012. jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kint hagynám a mosdó szélén a bőröndöt amiben a piperék vannak és beledobnék egy cetlit: "NE KUTASS A DOLGAIMBAN" felirattal. Ha kinyitja biztosan belepirul!!! Ha felháborodna megmondanám nem neki tettem bele, de ne kutasson ő sem.
2012. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kamerás trükköt csinálnám meg...csak mondjuk lehet hogy nem játszanám e mindenki előtt csak miután beszéltem vele és szükségesnek tűnne....
2012. jún. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

Ne hívd meg. Nem tudom mit kell ezen ragozni.


Első: a "ragd" az magyarul van?

2012. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Én nem értem, hogy miért nem szólsz neki. Direkt. egyértelműen. A szemébe. "Nem szeretem, ha a személyes holmijaim közt turkálsz! Erre az egyre igazán kényes vagyok, megérthetnéd. Én sem piszkálgatom a te pipereholmijaidat, elvárhatom, hogy te se nyúlj az enyémekhez!" Szóból ért az ember. No, meg talán egy negyvenes jólszituált hölgy is. Nem sunnyogni kell, meg "nemakarokharagbalennisenkivel" mögé bújni, hanem kimondani kerekperec, ha bánt valami. Legfeljebb nem megy többé hozzátok. És akkor mi van? Egy iriggyel kevesebb.
2012. jún. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
jó, rendben, közölhetné a nővel, de azzal is számolnia kell, hogy az anyósa előtt egy életre elvágja magát, még akkor is, ha igaz, és márpedig igaz... :/
2012. jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!