Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit fognak mondani a barátom...

Mit fognak mondani a barátom szülei? El fognak egyáltalán fogadni?

Figyelt kérdés
Pár hete összejöttem a barátommal, most pedig haza akar vinni bemutatni a szüleinek. Látásból ismerjük egymást, apum jó viszonyban van az ő apjával. A baj csak az, hogy én 19 vagyok, a barátom 31. A barátom szülei pedig olyan 52-58 körüliek.
2012. jún. 28. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Legalább lesz közös témátok az apukájával. Ő már biztosan elmondta otthon, hogy te ki vagy, úgy hogy ne parázz!
2012. jún. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne parázz,viselkedj természetesen,illedelmesen!Vigyél bonbont az anyukájának mindenképp,apukájának egy üveg bort...
2012. jún. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ebédmeghívással társul ez a találkozó, akkor vigyél mindenképp valami apróságot. De ha csak úgy szimplán mentek, akkor felesleges. Még azt fogják hinni, hogy valami miatt "pedáloznod" kell. Légy Önmagad!!! Ha nem akarnak úgysem fognak elfogadni, lehetsz akármilyen. De szerintem minden rendben lesz. A korotokról meg annyit, hogy szerintem ez még nem a világvége. Sok sikert!
2012. jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!