Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül elmennétek egy esküvőre?

Egyedül elmennétek egy esküvőre?

Figyelt kérdés
Nagy hülye voltam mert egyedül mentem egy lagziba, és nem éreztem jól magam. Hiába voltak ott rokonaim, átnéztek rajtam, nem foglalkoztak velem, mert mindnek volt ott haverja/barátnője stb. és én őket nem ismertem. Próbáltam hozzájuk csapódni, de ők annyira "eggyek" hogy egymásra néztek és tudták mire gondol a másik, évek óta együtt buliznak, tudnak egymással táncolni, énekelni stb. És így rossz volt...
2012. jún. 28. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Simán elmennék,
2012. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Én megkértem volna a helyedben egy ellenkező nemű barátomat hogy jöjjön el velem, nem kell egy párt alkotni, csakhogy mégse legyek már egyedül. Így persze hogy nem érezted jól magad, ha a társaság sem olyan volt akikkel tudtál volna lenni.
2012. jún. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Én több esküvőn is voltam egyedül. Kettő kollégám esküvőjén és a legjobb barátaimén. Azóta már van élettársam és gyerekünk is, de nem túl jó emlékek ezek...
2012. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 renji7575 ***** válasza:

Figyelj..

egyedül elég sokminden nehéz és unalmas.

de ha kihagyod az esküvőt azzal azt jelzed h nagy ívbe lexarod a rokonságod.. így idővel ők is ugyanezttennék veled.

jól tetted hogy elmentél.. de kellet volna melléd vki akivel jólérzed magad.

erre van a coca cola reklámja: "együtt finomabb"

nemtom hogy jön ide.. de remélem érted:)

De legaláb tudod hogy hogy lenne jo neked legközelebb:)

2012. júl. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bereczk Jénos válasza:

Utólag belegondolva, jobb lett volna ha egyedül megyek az esküvőmre!!!

Viccet félretéve, az esküvőm 240 kilométerre volt, amit úgy is felfoghattam, ez egy kirándulás lesz. A másik probléma az volt, hogy ott egy esküvő, számtalan hagyományt rejt magába, ilyen, hogy végigmennek a falun és piszok sokat piálnak, mondtam én autóval megyek, viszem a leendő feleségemet és a két tanút, hogy nehogy eltévedjünk!! Cirka félóra alatt lezajlottak az események, a háznál ettünk egy vacsorát és javaslatomra, hogy 8 órakor szoktam lefeküdni, 9-ig még fennmaradtam, hátha valakit talicskán kell hazatolni, de szerencsére nem, így nászútra az ágyba mentem! Nem másnaposan, másnap (helyesen!) kocsiba ültünk és egy másik úton 260 km kirándulást tettünk a szarvasi arborétumba! Két hét múlva az asszonynak eszébe jutott, hogy hazamegy a mamához!! Én levettem a polcról egy könyvet és megkérdezte mit olvasol? Nézem a menetrendet, nehogy lekésd a vonatot!!! Ez nagy hiba volt azóta nem Ő akar elmenni, hanem engem akar kirúgni, de aztán az anyós látogatása megoldotta a problémát, mert

természetesen összevesztek valaki, valószínű miattam!!!!!

Tévedés lenne azt hinni, hogy rossz volt a házasságunk, végtére még akkor sem akart hazamenni, amikor a gyereket műtötték az ország túlsó végén, és a második már útban volt, azzal nyugtattam meg ott szülsz, ahol te születtél!!!!! Nem folytatom, már több mint 40 év telt el, soha nem veszekedtünk, (csak Ő volt néha harcias!!)

Kirándulás, vagy esküvő? Lenne egy javaslatom, most menjetek el a rokonsággal kirándulni, esküvő után menjetek ti is nászútra és ott kibeszélgethetitek magatokat, míg a férfiak tütükézés közben eldöntik, ki járt jobban!!!!! (Szerintem a NŐK!!)

márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!