Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én leszek a hibás, ha a párom...

Én leszek a hibás, ha a párom nemtörődömsége miatt más férfi miatt hagyom el?

Figyelt kérdés

2012. jún. 29. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Te is és ő is hibás.
2012. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Ha elhagyod ígyis-úgyis te leszel a hibás.

Nálunk az exemnek lett egy nője, megbeszéltük, hogy ő kell neki, elköltöztem (két gyerekkel). Aztán szépen visszajutott a hír, hogy milyen szemét módon hagytam el...

2012. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Igen.


Tudom, jól esne a saját hűtlenségedért a másikat okolni, de ez nem így megy.

Egy ellaposodó házassághoz is két fél kell.


Gondolom, részletes listát tudsz írni arról, mit tettél meg a házasságotokért, azért, hogy izgalmas maradj számára, vagy te ne hanyagold el őt.


A másik férfi keresése nem megoldás a rossz házasságra. Legfeljebb öt év múlva két rossz házasságon leszel túl.

2012. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hűtlen akarok lenni, ha az életembe jön a férfi akkor azon nyomban elhagyom. Próbáltam vele beszélni erről, szépen ,csúnyán mindenhogy, de még mindig elhanyagol. Pedig nincsenek nagy igényeim, csupán annyi hogy heti 1 alkalomnál többet találkozzunk.
2012. jún. 29. 20:18
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

Nem leszel hibás, miért lennél?

De jobb, ha már most ott hagyod, legalább nem veszi el az idődet addig is, mert minden vele töltött perc felesleges ezek után. Meg nem bosszantod magad.

2012. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Igazad is van, de nem is. Már most hagyd el, ne akkor, ha jön más...ez gerinctelenség.

Amúgy ez a heti egy találka...nem kapcsolat. Nem értem miért megy még...

23N

2012. jún. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert még ez is több, mint a semmi.
2012. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nem hűtlen akarok lenni, ha az életembe jön a férfi akkor azon nyomban elhagyom."


És addig miért nem? Valamit nyilván nem osztasz meg velünk, például ennek az okát... Ez azt jelenti: "amíg nem lesz jobb, addig megmarad a sz.r." Vagy éppenséggel ezt is jelentheti - elnézést a feltételezésért - "amíg nem találok más lakóhelyet, más fejőstehenet, addig maradok a régivel."


Valamiféle számítás biztos van benned, amiért nem fogod magad és hagyod el, csak így egyszerűen. A nem működő kommunikáció, amin javítani sem lehet, már eleve szakítóok. Ha még mindig vele vagy és közben a másik pasira vársz, akkor már nem igazán háríthatod a romlott kapcsolatotok felelősségét kizárólag a párodra.


A kapcsolatotok nem miatta vagy miattad ment tönkre, hanem hogy rosszul választottatok. (ez olyan, mintha valaki hozzámenne egy felelőtlen emberhez, aztán folyton hibáztatná a férjét, hogy semmit nem lehet rábízni. Mindenki magának választ.)

Nyilván ez már világos előtted, innentől kezdve, ha egyszerűen szakítanál, nem lennél hibás. Így viszont valami nem stimmel...

2012. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De az ilyen nem is a párod, akivel ilyen keveset találkoztok.

Nálam a pár ott kezdődik, hogy együtt éltek.

Vagy ha ez nem megoldott, akkor is sokkal több időt töltetnek együtt. Így csak dugópajtások vagytok egymás számára.

2012. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!