Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Asszonyok! Miért mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszonyok! Miért mindig a férfiakat hibáztatjátok a félresikerült házasságotokért? Miért mindig a férfi a hibás a válásért?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 14:03
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
76%
Ha valaki ezt hiszi nagyon téved!!! Egy hibás soha nincs!
2010. ápr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
64%

Tudomásul kell venni, hogy csak a férfiak: isznak, k.rváznak, szórják a pénzt, verik az asszonyt, stb!


Na pl. ez egy lélekkönnyítő duma a nőknek, hogy ők soha nem tehetnek semmiről.


Igazamat legjobban az fogja alátámasztani, hogy nemsoká jól lepontoznak, mert megsértettem őket.

2010. ápr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
92%
Én nő vagyok! Remek a kapcsolatom és a férjem is! De sok ismerősnél tönkre ment a házasság és van hogy a nő hibás van hogy a férfi. Szerintem minden válás és kapcsolat más-más! Nőknél hajlamos az a duma h ha megcsalja a férjét mert h nem érezte h szeretik és ezért is a pasi lesz a hibás. Hát igen én nem vagyok hive a régi koroknak de sajnos sok nő azt hiszi hogy az egyenjogúság a k*rvasággal egyenlő. Pedig ennek nem igy kellene lennie. Rengeteg ismerősőm 1-2-3 gyerekkel kocsmába diszkóba pasizni jár mert h neki joga van. Ennek nem kellene lennie és sokkal több párkapcsolat rendbe maradna. Nő létemre irom ezt szóval tuti engem is lepontoznak
2010. ápr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
42%

Hát, mert ugye a nők hűségesek.háziasak.családcentrikusak.

Elsősorban a gyerekek, a család érdekeit tartják szem előtt.

Ezzel szemben a férfiak herdálnak. Nem sietnek haza munka után. Sör. haverok. buli. és csajok.

és még a wc-deszkát sem hajtják vissza. pukkantgatnak, büfikéznek. (ami, valljuk meg, nem gerjeszti a vágyat.)

kb.

Félreértés ne essék, szeretem a férfiakat.

Kivételt képeznek az erőszakos, és alkoholt szerfelett kedvelő egyedek.

2010. ápr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
84%
Erre én is kiváncsi lennék, nő vagyok de nagyon irritálnak azok akik így gondolkodnak. Sajnos elég sokan vannak.
2010. ápr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
84%
Honnan veszed? Sarkítasz! Egyértelműen mindkét fél hibás, ha félresikerül egy házasság. Az már más kérdés, hogy az egyik fél jobban a másik pedig kevésbé. Én esetemben: 10 éves első házasságom tönkrement. Amit a saját hibámnak tudok be: féltékenység (de általában csak magamban duzzogtam, nem rendeztem jelenetet, azonban alapja nem volt), türelmetlenség. Volt férjem hibája: nem mutatta ki az érzéseit, úgy éltünk egymás mellett, mint két idegen, házasságunk x évében közölte, ő nem akar gyereket (nem így indult), nem akart elköltözni a szülői háztól, pedig közel sem volt jóban az anyjával, minden lehetőséget megvétózott. Közös hibánk: nem tudtuk megbeszélni a problémákat.
2010. ápr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
83%

Az én házasságom tönkre ment,de sohasem hibáztattam érte a volt férjemet.

Egy jó házassághoz két ember kell.Nálunk mindketten hibáztunk,és ezért nincs senkinek oka a másikat okolni..

Talán ezért is tudtunk barátként elválni,és mai napig jó barátságban maradni(lassan 10 éve elváltam)

2010. ápr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
92%

"Tudomásul kell venni, hogy csak a férfiak: isznak, k.rváznak, szórják a pénzt, verik az asszonyt, stb!"

Az én szüleim azért váltak el,mert anyám ivott(alkoholista) qrválkodott(rendszeresen hordta a férfiakat a lakásba amikor apám dolgozott,és az se érdekelte,hogy 3 lánya van,abból kettő már serdülőkorban volt).Ha olyan napja volt,ellopta apám havi fizetését,és nem érdekelte,hogy a gyerekei mit esznek.A lényeg,.hogy piára legyen.Rendszeresen vert minket,mert így élvezte,hogy félünk tőle..

Amikor apám elvált tőle,mindenkinek úgy adta be,hogy milyen szemét az apám,mert tönkre tette idegileg..Szerencsétlen férfi 3 műszakban dolgozott,hogy a lányai soha ne éhezzenek,és mindenük meglegyen..

Szóval nem mindig a férj rossz egy házasságban...

2010. ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
93%
Húúú de nem vagyok kibékülve a feminista dumákkal. Rohadtul ellenzem ezt a mindig a férfi a hibás dolgot. El nem tudom viselni, amikor szedik a gyerektartást, ha egy napot az késik, rohannak a bíróságra, nem engedik a kapcsolattartást. Felfordul tőlük a gyomrom, undorító. És akkor az ilyenek miatt nézik le mindenhol a nőket, meg tartják pénzéhesnek és stb. Én szégyellem magam miattuk. :(
2010. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
90%
Sokkal könnyebb a másikat hibáztatni holott lehet h sok nönek magába kéne néznie.És meggyözödésem h az a nö aki a legjobban hibáztatja a férfit az volt a legludasabb.És irom ezt nöként.Én mindig is tudtam/tudom h hol voltam én a hibás és hol a másik fél.Volt már olyan h megvertek megcsaltak stb a kapcsolatomban de én ezt nem szoktam hangoztatni.Ha 1 ismerös megkérdezi miért váltunk külön azt mondom mert nem illetünk össze.Egyedül a párom tudja h mi történt az elözö kapcsijaimban ö is csak azért mert kérte h meséljem el.Meg most ti de erre jó az anonim oldal:D
2010. ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!