Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógorom egyértelműen közeledet...

Sógorom egyértelműen közeledett hozzám - mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha elkezdenénk kerülni egymást, az nagyon feltűnő lenne.


Azt nem akarom, hogy a férjem megtudja.


Ti mit tennétek? Kerülnétek, vállalva hogy ez feltűnik valakinek vagy ugyanúgy találkoznátok, mint korábban?


2012. jún. 29. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Ehhez tudni kellene, hogy konkrétan hogy közeledett?
2012. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megcsókolt
2012. jún. 29. 22:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ÉS TE MIZ CSINÁLTÁL???szerintem mond el a férjednek mindenképpen mielött baj lessz,mert ebből nagy baj lehet és te fogsz rosszul kijönni belőle.hogy hogy megcsókolt??
2012. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Huh...akkor az tényleg nagyon direkt közeledés. Gondolom nem hagytad, ellökted, vagy ilyesmi.

Én megmondanám neki, hogy többet ne merészeljen ilyet tenni, mert nem őt szeretem, hanem a férjemet és neki semmi esélye nincs. Meg hogy nem szeretnéd magad kellemetlenül érezni miatta a közös családi eseményeken, úgyhogy ne közeledjen sehogy, ne nézzen rád "úgy", ne célozgasson, meg főleg ne csókoljon meg többet!

Ha ezt megígéri, akkor nem kerülném, csak tőmondatokban beszélnék hozzá és azt is csak akkor, ha kérdeznek, vagy feltétlenül megkívánja a helyzet, de ne legyen feltűnő.

Ha elmondanád a férjednek, az csak felesleges viszályt szülne kettejük között, amiből elég nehéz jól kijönni...

2012. jún. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám a férjemnek, mert nehogy az legyen, h a sógor észreveszi, h kerülöd, aztán meg rádkeni, h te csókoltad meg. Még a végén te leszel a k*rva.
2012. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egy ideje sokat időt töltünk együtt.

Persze azonnal elfordultam tőle. Megmondtam neki, hogy nem szeretnék tőle semmit, a bátyját szeretem. 5 percen belül már nem is volt ott. Azóta nem találkoztunk.

2012. jún. 29. 22:17
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem nem lesz ebből gond, gondolom ő sem hülye azért...

De ha még ezek után is bepróbálkozik, akkor szólj a férjednek szerintem.

2012. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
A férjrdnek joga van tudni hogy ilyen disznó a testvére!!!ha nem mondod el az egyenlő avval hogy neked sem volt ellenedre.
2012. jún. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

szerintem te is felizgultál rá...

lefekszel vele és kész. Nem tudja meg senki.

te is visszacsókoltál ? lehet érezte .

2012. jún. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hú de jó, izgi. És te viszonoztad?


Az a baj, hogy ha folytatod és nagyon kanos lesz, akkor ő maga fog a férjednek szólni.

Lehet, hogy a sógorral nem lenne házasság az egészből és akkor két szék közül a pad alá esel.


Próbáld elkerülni, nem fog feltűnni senkinek.

2013. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!