Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek folyton hülyének?

Miért néznek folyton hülyének?

Figyelt kérdés
Már nagyon elegem van, hogy folyton hülyének néznek. Szerintem sokan azt gondolják buta vagyok, és lassan már énis kezdem ezt hinni. A másik problémám az, hogy nem nagyon van közös témám senkivel, unalmasnak is tartom magam. Ezen hogylehet változtatni?
2012. jún. 30. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne beszéld be magadnak, hogy buta vagy, és ne érdekeljen, hogy mások mit gondolnak rólad.

Próbálj egy kicsit művelődni, érdeklődj az ismerőseidtől, hogy mik azok a témák, amikről szívesen beszélnek.

2012. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem lehet, hogy tényleg buta vagy? Mi zárja ki?
2012. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem volt egy barátnőm, akit szintén mindenki hülyének nézett elsőre, de jobban megismerve nem volt az. Én is először azt hittem nagyon buta, de tényleg nem az, csak 1-2 kérdésben hiányos volt az ismerete és nem szégyellt kérdezni. Olvass sokat, és lehet változatosabb lesz a szókincsed, vagy felszedsz néhány töredékinformációt dolgokról. Engem pl. sokan okosnak tartanak, pedig 3-as vagyok az egyetemen.
2012. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy buta vagyok. De szerintem inkább csak kicsit lassú a felfogásom, nehezen értek meg egy-két dolgot. A tanulással nincs gond, kitűnő vagyok, de még ígyis sokszor érzem, hogy hülyének néznek.
2012. jún. 30. 11:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
engem csak 1-2 ember tartott régen butának, de miota sokat olvastam azta már ők is dicsértek, hogy még sem vagyok az ahogy ők beállítottak 16L
2012. jún. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak sulis dolgok miatt lehet valakit butának tartani.

Nekem van egy ismerősöm,világ életében kitűnő volt,jelenleg eltére jár,de a hétköznapi életben vannak olyan dolgai/mondatai,hogy te jó isten...

2012. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz érzelmileg is buta és üres.Nem biztos,hogy ezt a tárgyi tudásodra értik.
2012. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért is nézhetnek butának, ha nem vagy túl szociális és például egy társaságban nem nagyon beszélsz, háttérben maradsz. Sokan ilyenkor nem arra gondolnak, hogy az illető esetleg félénkebb vagy több időbe telik neki a feloldódás, hanem hogy hülye és nem tud hozzászólni semmihez. De társasága is válogatja. Én se nagyon tudnék hozzászólni egy olyan társaságban, ahol a hajvasalás, körömépítés meg sminkelés lenne a téma:) Keress olyan embereket magad köré akikkel egyezik az érdeklődési köröd. Ezt akár úgy is elkezdheted, hogy a téged érdeklő témákkal kapcsolatos weboldalakat keresel fel és ott fórumokon hozzászólsz stb. Így megismerkedhetsz hozzád illő emberekkel.
2012. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!