Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Özvegy nő vagyok egy tini gyerekkel.

Figyelt kérdés
Hiteltörlesztésemen kívül nincs semmim,viszont azt rendesen fizetem.Ősszel befogadott minket a testvérem,egy kis szobában vagyunk a gyermekemmel.A szüleim felajánlották,hogy beköltözhetünk abba a házba,ahol jelenleg laknak,mivel szeretnének onnan elköltözni.Van egy macskánk,de azt nem vihetjük.Sír a gyerekem,hogy nem akar macska nélkül menni,sírok én,hogy nincs pénzünk albérletre,a tesóméknál sem maradhatunk örökké.Szüleim egész életembe beleszóltak,irányítottak,nagyon félek tőlük,főleg édesapámtól.Talán ennek az is az oka,hogy sokszor megvert gyerek koromban.Nem merek nekik nemet mondani.Sajnos függünk tőlük.Utcára nem mehetünk.Mit tegyek?
2012. jún. 30. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Én tényleg nagyon szeretem az állatokat,nekem is van több is,de ugye nem egy macskán fog múlni, hogy legyen hol laknotok???
2012. jún. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Csúnyán hangzik, de én várnék még pár évet, hogy örököld a házat az öregektől (nem, nem a szüleidtől, a leírásod alapján nem merem őket szülőnek nevezni), nyilván, ha a testvérednek van sajátja, nekik nem kell.
2012. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Ha elköltöznek, miért nem mindegy nekik a macska???

Tesód jól fogadja még, hogy ott laktok, vagy kezd neki terhessé válni a helyzet? Én először vele beszélném át őszintén, mert megvallom, hogy amiket írtál a szüleidről, az alapján én nem szívesen függnék megint tőlük...

2012. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

Ismerős szitu. A macskát próbáld meg behelyettesíteni valami játékkal a gyerek számára, vagy ismerősnek barátnak odaajándékozni, ahol később is találkozhat a macskával a gyerek. Szerintem ebben a helyzetben ez a legokosabb amit tehetsz.

Nem jó dolog a szülőktől való függőség, de most nem abban helyzetben vagy, hogy ezen változtass.

Sajna ezt hívják kényszerpályának :-(

2012. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem a macska itt a gond, hanem hogy apád durva-e veled... amióta felnőttél, azóta milyen a kapcsolatotok? mert hogy gyerekkorodban odasózott neked, az más...
2012. júl. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ,egyébként már nem bánt,csak veszekszik velem,de félek tőle.
2012. júl. 6. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!