Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok azokról az...

Ti mit gondoltok azokról az anyákról, akik nyilvános helyen ordibálnak a gyerekkel, szidják őket, netalántán még trágár szavakat is használnak?

Figyelt kérdés

Elég gyakran látni ilyet, nem cigányok "rendes" magyar emberek. És akkor ott ordibál a kisgyerekkel, aki nincs két éves, hogy "fogjad már be", "ne hisztizzél" "nem kapsz kaját" stb. Múltkor az anyuka leordította a kislánya fejét a buszon, mert az nem tudott leszállni, alig tudott járni, olyan kicsi volt még . Az anyja meg szó szerint ezt mondta: most minek állsz itt meg előttem b+? Húzzál már le!

Ez csak szerintem gusztustalan? Komolyan mondom még egy ilyen anyát látok akkora pofont keverek le neki, hogy egy életre ott marad a nyoma a pofáján...


2012. jún. 27. 14:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
67%

Az ilyen embereknek nem való gyerek.Idegbetegek és szegény gyerekeken vezetik le.

Mi nem rég költöztünk és a szomszéd egy több gyerekes család, hát ők non-stop ordibálnak a kicsikkel.Nagyon sajnálom a gyerekeket, meg magunkat is mert megkeserítik az életünket!

2012. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
66%
Azt, hogy primitív, bunkó és érzéketlen emberek, akiknek nem kéne gyerek. Ugyanezen anyák egyébként ha olyan társaságban vannak, akkora Anyák tudnak lenni, akkora egoval, mintha még másnak nem sikerült volna gyereket szülni, csak nekik.
2012. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
55%

Szívesen megtépném az ilyeneket :S

És közben a szívem szakad meg a gyerekekért.

Pedig az enyémek is tudnak szörnyeteggé változni, de még itthon is meggondolom, hogy szólok rájuk.

Egyrészt emlékszem milyen rosszul esett, mikor anyukám csúnyán beszélt meg ordibált velünk, másrészt meg a szomszédoknak sem szeretnék még plusz pletykálnivalót szolgáltatni.

Tényleg undorító dolog... vénasszony korukban meg majd sírnak, hogy nem látogatják őket a gyerekek.

2012. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
76%

Ez a külvilágnak szól főképp, szerintem.

Legalábbis én azt vettem észre, hogy az anyukák-apukák, akik ezt csinálják, gyakran a körülötte lévő emberekre néznek közben, forgatják a fejüket-szemüket, "jajénpróbálomnevelniabüdöskölkötdehátmilyenhülye" arckifejezéssel.

Ezzel szépen megalázzák a gyermeket és magukat is. Rühelem az ilyen helyzeteket, pedig nem vagyok nagy gyerekimádó, de ilyenkor legszívesebben....grrrr.

2012. jún. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Én is rászólok néha hangosabban és mérgesebben, ha olyat csinál, amiről tudja, hogy nem szabad, rá is szólok szépen, de csinálja tovább. Az jobban összezavarja a gyereket, ha anyuka nyilvánosan csak kedvesen mosolyog, ha hazaérnek meg üvölt vele ugyanazért a dologért, vagy már kevesebbért. Mondjuk én nem üvöltök, csak megemelem a hangomat, káromkodni sem szoktam, és nem ilyen apróságokért, de igenis leszidom, akár nyilvános helyen is.
2012. jún. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Erről rögtön eszembe jutott ami a múltkor történt. Bent voltunk az egyik saturnban és egy látszólag tehetős pár volt ott két gyerekkel.a gyerekek szaladgáltak a sorok között erre a férfi hangosan odahivta öket magához és hasonló hangerőben mondta nekik h elegem van belőletek és nem fogtok enni kapni,kiéheztetlek titeket és nem lesz erőtök szaladgálni.hát én úgy kiakadtam. Alapesetben persze én is rászólnék a gyerekre és nem haragszom azokra akik mondjuk kicsit mérgesebben szólnak a gyerekekre mert tényleg el tud szaladni velük a ló de ennek van azért egy kultúrált módja.


22/N

2012. jún. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
69%

Ez nagyon szomorú, de egyre több ilyen lesz.Annyi gond van az emberek nyakába sózva, úgy el van itt lehetetlenítve, keserítve a legtöbb ember, hogy már abba belemar, akibe nem akarna.

Annak a pofáját kéne beverni, hogy örökre nyoma maradjon, aki ezt tette az emberekkel, családokkal!

2012. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
53%
Miután az előbb leírtam egy kérdésnél, hogy soha nem ütnék megy gyereket, a reakció pedig az volt, hogy én vagyok a hülye, azt gondolom ez is teljesen elfogadott és normális viselkedés lehet. Másnak. Én ha elmegyek ilyenek mellett, még én szégyellem magam a kedves szülő helyett is. De biztos megint én vagyok a "csökkent képességű", ahogy a másik kérdésnél is írták.
2012. jún. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
81%

adott esetben én is ráüvöltenék a gyerekemre. teljesen mindegy hol vagyunk és hányan vannak körülöttünk.


példa: egy buszmegállóban várakoztam.... egy anyukával és a 2 kicsi gyerekével.. egy forgalmat út volt előttünk és hát a gyerekek folyamatosan rosszalkodtak. volt hogy kirohant ez egyik az ótra, mondván ha jön a kocsi majd elfut előle. egyszerűen nem bírt el egymaga szépszóval a 2 kisgyerekkel. nna én ott, abban a helyzetben akkorát kiáltottam vna, hogy utána garantáltan nem megy el mellőlem a gyerekem egy pillanatra sem, nemhogy az útra rohangáljon....

2012. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
58%
Viszont az is kérdés, hogy egyeseknek miért viselkednek így a gyerekeik, míg másoké tud normálisan közlekedni, kommunikálni, játszani. Szerintem régen rossz ha egy szülőnek ordítania kell a gyerekével vagy ha csak ez által tudja rendre utasítani. Ma a buszon volt egy gyerek, na az úgy üvöltött egész úton, hogy már fájt a fülem, pedig fél busszal előrébb ültem. Mindenesetre leszálláskor sikerült megnéznem ki tudja ilyen remekül nevelni a gyerekét: egy tini anyuka volt az anyukájával... no komment.
2012. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!