Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki lenne ha anyu keresne...

Ciki lenne ha anyu keresne nekem diákmelót?

Figyelt kérdés
Mármint Ő hívná fel a munkahelyet.Azt mondta keres nekem. De persze ha van állás interjú( bár nem tudom diák munkánál van-e ) akkor arra egyedül mennék. Nagyon szeretnék dolgozni
2012. jún. 30. 23:57
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
most múltam 16.Ennyi idősen már ciki hogy anyu beszél velük?
2012. jún. 30. 23:57
 2/31 anonim ***** válasza:
70%
Nem ciki, de így kevesebb eséllyel vesznek majd fel.
2012. júl. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Miért?
2012. júl. 1. 00:06
 4/31 anonim ***** válasza:
87%
Mert bátortalan vagy, minden munkához kell egy kis talpra esettség.
2012. júl. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
fúú igazad van.Lehet inkább mégis én keresek.Most érzem igazán hogy még egyáltalán nem nőttem fel és bekéne dobni a mélyvízbe...
2012. júl. 1. 00:08
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Keresni segíthet,de telefonálást már te old meg.
2012. júl. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Milyen munkahelyet?


Iskolaszövetkezetnél tudsz diákmelót vállalni, bemész, viszed a papírjaidat (személyi, lakcímkártya, diák, iskolalátogatási, adókártya), lefénymásolják, aláírsz egy paksaméta papírt, aztán ha lesz meló felhívnak és közlik hogy mikor és hol kell megjelenned.

Minden további nélkül el tudod intézni egyedül is.


Interjú nincs.


Olyan pedig hogy a cég nem egy iskolaszövetkezettől bérel munkaerőt nem nagyon van.

2012. júl. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
De ha például ott olyan munka van ami nekem valamilyen okból nem felel meg (nem vagyok válogatós) akkor mondhatom hogy köszi de nekem ez nem?
2012. júl. 1. 00:19
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Általában normális fiatal csajok vannak bent,el fogják mondani plusz 16évesen nem fognak olyan melót adni amibe bele kell szakadni.


Felhívnak előtte 2-3 nappal, pl kedden megkérdezik hogy el tudod-e vállalni pénteken a délutános műszakot itt és itt.


Anno sokat melóztam így, utána meg mikor multinál dolgoztam művezetőként alattam voltak diákok, benne voltam mindkét részről, nem veszélyes dolog. :)

2012. júl. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

azért a legtöbb diákmelónál is megnézik, h épeszű vagy-e :) legalábbis engem mindig interjúztattak, persze nem azért mert félnótásnak tűntem, egyszerűen ilyen cégekhez kerültem.


legyél bátor, legyél kemény! :D

én 18 évesen voltam életem első komoly interjúján, igaz az nem diákmeló volt, hanem részidős az egyetem mellett.


jó, ha már most tapasztalatot szerzel ebben, később még jól jöhet.

2012. júl. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!