Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van Magyarországon valami...

Van Magyarországon valami zárda, ahová bevonulhatnék, annak ellenére, hogy nem hiszek kifejezetten istenben?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 11:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%
Lehet, hogyha bevonulsz, ott előbb utóbb megjön a hited, ami jó dolog. Ezzel csak jól jársz. Sok sikert!
2012. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlón gondolkodom.Nekem is kilátástalan az életem. Valószínűleg egész életemben itthon fogok megrohadni, mert falun lakom és szegény családban, még arra sem volt pénz, hogy mikor felvettek főiskolára, valamilyen módon eljussak oda, vagy fizessék a kolit... Szóval az is ugrott. Még katonaságon gondolkodom, mert ott legalább nem kell fizetni (vagyis úgy tudom...). 23L
2012. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsónak: Azért a katonaság szerintem elég durva megoldás, nem hiszem, hogy túl jó ötlet lenne... :S

2012. júl. 1. 15:20
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"Én megfogadnám szívesen, hogy nem megyek férjhez soha, meg ilyenek, a programokon is részt vennék akár"


19 évesen azt nem tudhatod, hogy fogsz érezni 30 évesen....Vannak szekták is. Volt erről szó már itt a gyk-n. Ha ilyeneket írsz, hamar megtalálnak. De egyet sose felejts el: "Ingyen ebéd márpedig nincsen"!

2012. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Kalocsán, Tökölön és Márianosztrán női börtönök vannak. Csak megsúgom.

2012. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazából kérdező, neked egy lottó5-ös nyeremény kellene, és máris nyugalom lenne az életed ;)
2012. júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt: [link]

Mivel a környéken lakom őket nagyjából ismerem. Annyit tudok mondani, hogy hatalmas elkötelezettség és hivatástudat kell ehhez az élethez. A linkelt oldalon hirdetnek éppen egy lelkigyakorlatot. Talán menj el, hátha jobban fogod érezni, hogy kell-e ez neked!

2012. júl. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt!


És arra, hogy ha megnyerném az ötöslottót, akkor boldog lennék: Nekem rohadtul nem kell a pénz, nem kell semmimi, miért lenne tőle jobb

2012. júl. 2. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!