Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan szomorú vagyok. Miért...

Olyan szomorú vagyok. Miért ilyen velem anyu?

Figyelt kérdés
Egész júniusba a fülem rágta hogy menjek dolgozni. Most hogy eldöntöttem hogy megyek nem akar semmibe segíteni. Indulni szeretnék a The voice-ba aminek a jelentkezéséig már csak két hét van hátra.Nagyon szeretek énekelni és versenyeket is nyertem szóval nm úgy mennék fel hogy nem tudok énekelni.A zene a mindenem. Regisztráltam fürgediak-on is és holnap fel is hívom őket. Nagyon kellene az úti költség és anyu nem tudja kifizetni ezért elkéne mennem dolgozni. De 2 hét alatt 20 ezer forintot nem tudok megkeresni. Ő semmibe nem segít nekem. Most múltam 16 és kértem hogy segtsen munkát keresni neten azt mondta őt nem érdekli azt csinálok amit akarok. Bármit elvállalnék 2 hét alatt csak legyen meg a pénz és ő még annyira se hajlandó hogy segítsen munka után érdeklődni. Olyan rossz komolyan..... Már gondolkodtam azon is hogy eladom valamimet ami nem kell de abba se megy bele. Semmibe nem akar segíteni pedig én tényeg akármit megtennék csak felmehessek.Ti mit csinálnátok?
2012. júl. 1. 11:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 A kérdező kommentje:
Most közölte ha kell szülőnek jönnie velem akkor rá ne számítsak......
2012. júl. 1. 12:02
 2/64 anonim ***** válasza:
70%
Nem akarlak megbántani de erre a versenyre vagy mi ez eltudsz menni gondolom jövőre is... nekem ételre kellene a pénz (diákmeló) meg albérletre meg rezsire, mert szüleim nem támogatnak. Szerinted melyikünknek van nagyobb szüksége pénzre? Bocs, hogy nem tudlak sajnálni. Jöhet a lepontozás.
2012. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:

Szerinted jövőre fog nekem segíteni?? Mintha direkt nem akarná...

Mi sem vagyunk gazdagok és épp ezért szeretnék jelentkezni,hogy végre kitörjek.Legalább csak megpróbálni.De lese szarja a fejem...

2012. júl. 1. 12:06
 4/64 anonim ***** válasza:
88%
Akkor jövőre már hamarabb elkezdesz dolgozni és lesz rá pénzed.
2012. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:
De idén szeretnék.LÉgyszi aki tud valamit segíteni akármilyen tanácsot csak az írjon. A kioktatásokat nem kérem.
2012. júl. 1. 12:11
 6/64 anonim ***** válasza:
79%

Ha egész hónapban rágta a füledet, hogy menj el dolgozni, az alatt azt értette, olyan helyet keress magadnak, amely rögtön "hozza a pénzt", nem pedig kapásból 20 ezret visz!

Valószínű azért, mert akármilyen keveset is fogsz keresni, akkor is befelé jön, és pótolja a jelenlegi keveset.

És csodálkozol, hogy nem ad?

Menj el dolgozni egy tisztességes munkahelyre, és majd meglátod, hogy 20 ezer Ft-ért mennyit kell dolgozni. Majd te is másként fogod értékelni.

2012. júl. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
80%

Hát de most mit vársz? Adjuk 20 000 Ft-ot hogy eltudj menni kornyikálni, mikor kajára sincs sokszor néhány embernek? Tanuld meg értékelni a pénzt, és ne rinyálj. Ha olyan tehetséges vagy, úgyis bejutsz előbb utóbb..


Tanács kell?

Menj ki a főtérre énekelni, hátha dobnak pénzt a kalapodba, akkor azonnali fizetést kapsz. Ha már ez az életed kezdd kicsiben

2012. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:

Mért támadtok ti is?? Komolyan mi a fszt csináltam?? Én b*zdmeg próbálok dolgozni menni és fedezni a saját utam,hogy előrébb jussak végre ti meg itt savaztok..köszi szépen..

Utolsó: Nem pénz kértem hanem tanácsot....

2012. júl. 1. 12:16
 9/64 anonim ***** válasza:
80%
Adtam
2012. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
73%
gyerek vagy még úgyse érted ezt meg, és azt hiszed az egész világ ellened van
2012. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!