Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya haragszik, de jogosan?...

Anya haragszik, de jogosan? Te mit tennel? Folyt. Kov.

Figyelt kérdés
A tesom lakasan aludtam, mert nem voltak otthon. Reggel felhivott egy baratnom, hogy atjohet- e kavezni, mondom, persze, gyere. Az ido egy kicsit elhuzodott, delben ertem haza, mert meg ossze kellett pakoljak, megontozzem a viragokat, megetetni a halakat, stb. Amikor hazaertem, megkerdeztem, segithetek- e, anya erre- "Nem, megcsinalok en mindent"- gondolom azert duhoz, mert keson jottem. En meg elvonultam- ha nem hat nem... Rosszul esik, hogy meg sem kerdezte, miert maradtam el sokaig, csak ugy haragszik. Raadasul 24 eves vagyok... :S
2012. júl. 1. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy haragszik? Lehet, hogy csak szimplán kedves, hogy megcsinál mindent, és tapintatos, hogy nem kérdezősködik.
2012. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem, tenyleg duhos. Ismerem.

Kulonben azt is megkerdeztem, hogy miert merges, de erre nem mondott semmit, en meg elkullogtam...

2012. júl. 1. 13:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

óóóó... Nézd, úgy fest, megtetted, amit lehetett, a tisztázás érdekében, tehát idő kérdése... várj egy picit, mert ha tényleg mérges, akkor lehet, h előbb le kell ülepedjen benne, mire megnyílik előtted ismét. Ha úgy érzed, túl régóta nem nyílik feléd, csak akkor tegyél újabb kísérletet, javaslom.


Szurkolok neked. :)

2012. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
omg, mintha az én anyámat/apámat látnám, pedig én sem vagyok kis tini...
2012. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Masodik: koszonom :)

Jo tudni, hogy mas is van neha ilyen helyzetben, de annyira bant, hogy most is potyognak a konnyeim :(

Hihetetlen, hogy felnott emberek nem tudnak nyiltan beszelni, csak magunkban puffogunk es a masik meg talala ki, hogy most mi van... sajnos ezt en is orokoltem :S

2012. júl. 1. 13:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Várd meg míg megnyugszik.Én is ilyen vagyok, inkább mielőtt kimondom a bajom kicsit lenyugszom, mert ha idegesen mondom, akkor mindennek elhordom az illetőt, amit késöbb megbánok. Szerintem Ő is így van vele.
2012. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy pont azért haragszik, mert sokáig elmaradtál és nem szóltál, hogy eddig maradsz és előbbre várt. Lehet az is, hogy valamiben segíteni kellett volna neki, de nem voltál kéznél...Ha nem ezek, akkor nem tudom.

24 vagy, nem vagy köteles minden időddel elszámolni.

Kérdezz rá szépen finoman. nem ismerem anyukádat, de nálunk mondjuk az jobb, ha hagyom lecsillapodni, utána megy minden rendesen, ha akar róla beszélni akkor úgyis fog.

2012. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!