Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz az ilyen szülőkrő...

Mit gondolsz az ilyen szülőkről? Vagy ezek a "szólások" jogosak a gyerek felé?

Figyelt kérdés

Az olyanokra értem, akik a gyerek fejéhez vágják (akár KIS dologért, vagy akár CSAK méregből), hogy "örülj neki, hogy eltartalak" "örülj neki hogy a pénzemből tanulhatsz"


A súlyos dolgoknál még megértem, vagy annál, ha a gyerek már 26 éves és nem keres munkát.


De pl 20 éves kor alatt....

Mit gondoltok az ilyen szülőkről?


2012. júl. 1. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Azt,hogy gusztustalanok és önzőek.Nem a gyerek kérte világra magát.És a nevelés szerintem nem csak annyiból áll,hogy világrabaßßa,eteti és van szállása,hanem törődik is vele,támogatja lelkileg.De sajnos sok a beszűkült ember.
2012. júl. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Azt azért tegyük hozzá, néha érthető, ha szülő türelme fogytán.....
2012. júl. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát nekem is már vágta anyám a fejemhez, holott nem csináltam semmi rosszat, csak mérges volt, magyarul rajtam töltötte ki a dühét.

De miért kell ezt egy gyerek fejéhez vágni, amikor nem is tehet róla?:S

2012. júl. 1. 18:13
 4/12 A kérdező kommentje:

"Azt azért tegyük hozzá, néha érthető, ha szülő türelme fogytán....."


Tudom, erre írtam, hogy én is megértem a súlyos eseteknél, vagy aki direkt nem keres munkát, de van szakmája pl....

2012. júl. 1. 18:13
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
én rendszeresen emlékeztetem a szüleim hogy ők hoztak világra, az ő KÖTELESSÉGÜK eltartani, és mindent megvenni nekem. ennyi puszcsá
2012. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ, mik azok a KIS dolgok?
2012. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
5., és mi erre a szülők válasza?
2012. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kis dolog...hát pl ha ügyetlen vagy, vagy teljesen más a véleményed mint a szülőké, vagy annyit mondasz hogy "lécci ne kiabálj" vagy hasonlók...kis dolgok....
2012. júl. 1. 18:16
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Minél hamarabb függetlenedni kell tőlük
2012. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Ahhoz dolgozni kellene. Vagy a pénzt ezentúl csak utalják át? :)
2012. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!