Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, akinek...

Van itt olyan nő, akinek tönkrement, vagy megromlott a kapcsolata párjával az előző házasságból született gyerek/gyerekek miatt?

Figyelt kérdés
Sajnos én már ott tartok, hogy nem bírom tovább. Velünk élnek párom 16-17 éves fiai.Teljesen kezelhetetlenek, leszarnak mindent, és állításuk szerint sem tudnak már igazat mondani, beléjük ívódott a hazudozás. A konfliktusok 99%-a miattuk alakul ki köztünk.Az anyjuk folyamatsan ellenünk úszítja őket, ők meg totál kihasználjá a kettős helyzetet, és mindkét helyen csinálják a hazug életüket...
2012. jún. 24. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
nem a te dolgod nevelni őket. Ha az apjuknak nem megy akkor válaszd le az életedet annyira émennyire lehet, és hagyd. (bár én elgondolkodnék kell-e nekem egy olyan férfi aki nem neveli a gyerekeit)
2012. jún. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 16-17 évesek még akkor is próbára teszik a kapcsolatot, ha az édes szülőkkel élnek, így meg teljesen meg tudom érteni, hogy nagyon nehéz. Azt nem írtad, hogy mióta vannak nálatok a fiúk és hogy milyen a viszonyotok az édesanyjukkal.
2012. jún. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Ezzel a korosztállyal sajnos nehéz, az édes szülőknek ugyanúgy. Viszont te nyilván nem kötődsz hozzájuk annyira, hogy ezeket a dolgokat szülőként toleráld, ezt teljesen megértem.

Az kár lenne viszont, ha emiatt megromlana a kapcsolatotok. :( Próbáltál már a pároddal beszélni erről?

2012. jún. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen.Részemről ez volt a szakító ok,a másik fél részéről pedig más.Sajnáltam nagyon,de visszanézve jobb hogy így történt.
2012. jún. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az "édesanyjuk" lemondott róluk egy lakásért cserébe....aztán pereskedés, pénzt akart lehúzni, aztán a bíróság nekünk ítélte a fiúkat. 4 éve laknak velünk, de előtte is minden hétvégén, szünetben nálunk voltak.

Velünk nem beszél, a gyerekek előtt mindig mi vagyunk a sátánok, stb...

Hamis bizonyítékokkal rohangál a gyámügyre, egyszer az egyik gyerek az édes, a másikat kitagadja....szóval gonosz és bolond!

Bejár az iskolába, ott is minket aláz a tanároknál, nem lehet vele mit kezdeni...

Rólam folyamatosan azt hallják, hogy kur... vagyok, már nem is köszönnek, bármit mondhatok, mintha a falnak beszélnék...

Szeretetet, jó dolgot nem kapok ettől az egésztől, csak a kínlódást. Azt megértem, hogy a páromnak ők a gyerekei, de amennyi megaláztatáson, kínlódáson végigmentem ezzel az egész tortúrával képelen vagyok úgy kezelni őket, mint a saját gyerekeimet, pedig a párom ezt várja el...

2012. jún. 24. 12:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már a válás előtt képben voltál, akkor ez a két kamasz sosem fog téged tisztelni. Így volt, vagy csak később ismerkedtetek meg?
2012. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Tudom, hogy teljesen kilátástalan a helyzet...!5-6 éves koruk óta ismerem őket, rengeteget voltunk együtt, minden hétvégén, szünetekben....Együtt játszottunk, kirándultunk, nyaraltunk, sütöttünk...

Mi képviselünk a párommal egy erkölcsi normát, amit az anyja folyamatosan felrúg és keresztbe tesz.

Most már komolyan a különköltözésen gondolkodom, mert az életemből ráment az egészre 10 év és nem látok kiútat belőle...

2012. jún. 24. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!