Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, ti hogyan reagáltok,...

Szülők, ti hogyan reagáltok, hogyha a gyereketeknek (kb.12-16 éves) egy témával kapcsolatban egészen más a véleménye?

Figyelt kérdés

2012. jún. 28. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Úgy reagálnék hogy attól mert még "gyerek" vannak önálló gondolatai és érzései.
2012. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ mi a téma.
2012. jún. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2012. jún. 28. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Én elég koránérő típus voltam, mindig is megvolt a saját véleményem a világ dolgairól, és nem mindig egyezett a szüleimével. Teljes mértékben elfogadták, hisz nem én voltam az első ember, aki nem értett velük mindenben egyet. Ezt egy megfelelő intelligenciával rendelkező embernek el kell tudni fogadnia, hogy más máshogy gondolkodik, és igen, a saját gyereke is egy önálló gondolkodással rendelkező ember.
2012. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

akkor lennék csalódótt ha ugyanazt mondaná-gondolná mindenre mert akkor nem önálló emberkét neveltem hanem egy klónt.

vagy annyira beszabályoztam hogy nem mer nekem ellentmondani,na az gáz lenne,álljon ki magáért így jut előrébb a világ ha vannak olyanok akik nem minden esetben a régi dolgokat vallanák.

2012. jún. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!