Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem látom a jövőmet? A...

Miért nem látom a jövőmet? A család lehetőségét? 29nő.

Figyelt kérdés
Más is érez így ? mit tesztek ? min változtattatok ?
2012. júl. 2. 10:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
Mert nincs akivel gyereket csinálnátok?
2012. júl. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudhatom, hogy Te miért nem látod, nem írtál ezzel kapcsolatban semmi konkrétumot. Igen, éreztem így. Pont ennyi idősen, mint Te, amikor reménytelenül szerelmes voltam 8 évig egy sz.rháziba. Rondának, semmirekellőnek éreztem magam, és hittem, hogy örökre egyedül maradok, gyerek és férj nélkül. És akkor megtörtént a csoda. Megismertem a férjemet, és kinyílt a világ, teljes lett először vele, majd a babánkkal az élet. Egyébként neten ismertem meg. Úgy indultam a randinak, hogy egy újabb idióta és kész, de azért elmentem. Még szerencse.:) Szóval a net sem lehetetlen küldetés. Barátnőm éppen most ott ismerte meg a párját. Szóval azért tenni valamicskét kell a dologért és hinni benne. Pont ennyi voltam, mikor a férjem megismertem. Most kettővel vagyok több és 3 hós a babánk. Sok sikert Neked és boldogságot!
2012. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

miért ?mert nincs aki igazán szeretne ,és akit én is. akiben bízni is lehet. Sok elutasítás ért már. még év elején ért véget egy olyan kapcsolat ami nagyon megrázott. El is kelletett gondolkodnom, hogy így van e értelme. Félek a bántástól a pszichikai fizikai erőszaktól ,az érzelmi cserben hagyástól.


Nem is tudom van e olyan férfi aki tényleg úgy tud szeretni egy kapcsolatban hogy mikor már kötöttség van ne hagyjon magamra, vagy ne bántson, és ne éljen vissza a helyzettel- pl avval hogy én szeretem ,tényleg.

Most még a méltatlan kacsoltatokból ki tudok szállni ,de gyerekkel nem is tudom hogy bíznám ezt ki. így is ez volt a vége és megviselt minden alkalommal

2012. júl. 2. 10:36
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Akkor meg is válaszoltad a kérdésedet.
2012. júl. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 29 évesen még semmi sem késő. Egyszerűen nem találtad még meg azt a férfit, akivel családot alapíthatnál. Keresd, és ne görcsölj rá a dologra, mert akkor nem fog menni. Alakítsd ki az szingli-életed, engedd, hogy menjenek a dolgok a maguk útján. Ezt teszem én is egy tízéves házasság után.


40/F

2012. júl. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

Igen, a kommentedben van a válasz. Amit írtál magadról, az mind ki van írva az arcodra, a homlokodra. Oda van írva: "engem ne szeress, félek, hogy bántasz, engem senki sem választ, tese tedd,..." Nem vicc ez, ne hidd, hogy kinevetlek. Cak azt akarom mondani: töröld le ezt a feliratot. Változtass magadon. Segít: louisa Hay Éld az ÉLeted c. könyve. Változtass! A godnolataidban rejlik az életed. Gondold azt, hogy olyan vagy, amilyennek szeretnél lenni. Töröld ki az eddigieket. Eckhart Tole a youtube-on magyar felirattal, A Most Hatalma ezek mind segítenek.

És még megsúgok egyet: Először is nézd meg magadat, és kérdezd ezt: Szeretem ezt aki én vagyok? Te se? Akkor mit vársz másoktól? Alakítsd magadat olyanná, hogy ezt válaszolhasd: Igen! Szeretem magamat!

2012. júl. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
50%
Talán értelmesebb férfiak között kéne keresgélned, akik nem dugják meg a világot és nem dobnak el, mint egy rongyot. Vannak értelmes, rendes pasik, nekik mondtad, hogy legyünk barátok! :)
2012. júl. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egész egyszerűen azért, mert még nem találtál rá arra, akivel kölcsönösen egyformán megszerettétek egymást.


Sokan szeretnek a "szingliségről" pszichologizálni, holott érdekes, hogy egy többéves, széjjel-pszichologizált életű szinglinek is egyetlen pillanat alatt eltűnik a nagy szinglisége, amint szerelmes lesz valakibe, aki belé is az!


Tehát az ok sokkal egyszerűbb, mint a Szex és New York eladási rátáját növelendő, sokakkal megetetett "szingli"-duma. Még nem talált rád A KAPCSOLAT.


A szerelemben, jó kapcsolatban egy bibi van: sosem tudod, mikor jön el. Van akinek 18 évesen, van akinek csak 32. Felesleges teóriákat gyártani, amint jön a Nagy Ő, elmúlik. Ennyire egyszerű :) Ne agyalj. Csak éld a napjaidat, és ha valaki megtetszik, reménykedj hogy te is neki, és mehet az élet párkapcsolatban tovább :)

2012. júl. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem muszáj gyereket szülni és házasodni.

Én nem tudom elképzelni, hogy valaha is feleségül veszek valakit, vagy valaha is gyerekem lesz. Pedig akarom, de tudom, hogy nem fog menni. Nem rendelkezem kellő tapasztalattal, nem is éltem még jóformán. Annyi tapasztalatom nincs a párkapcsolatok terén, mint egy tizenévesnek... Ez van. Tulajdonképpen arra akarok kilukadni, hogy úgy látszik neked se családos életet szánt a sors.

2012. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Drága utolsó, ha a tapasztalat számítana, senkinek nem lenne gyereke....ugyanis az első gyerek előtt senkinek nincs tapasztalata saját gyerekkel. Ez azért elgondolkodtató, nem?
2012. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!