Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nagyon nem jövünk ki az anyámmal, teljesen elmebeteg. (bár ezt csak én mondom, nem orvosi szakvélemény) Rendszeresen, szinte mindig ideges. Mindenkinek még saját lányának is, a legrosszabbat akarja. Olyanok miatt veszekszünk, hogy most egy darabig munkanélküli voltam, ő mindennap csak ordított, miért nem keresek munkát. Nem értette meg, h én keresek de egyszerűen sehova nem vesznek fel, mert mindenhol létszámcsökkentés van. Most végre találtam állást, most meg ez a baja, ezért cirkuszol. Ő elhatározta, hogy én csak gyári szalagmunkás vagy áruházi polcfeltöltő lehetek. Legalább is mindig ezt ordítja, miért nem oda jelentkezek. Én felvételiztem oda is, de anyám nem érti h ott létszámcsökkentés van. Amit most találtam munka, az az egyik wellness hotelban masszőrként, részmunkaidőben. Egyenlőre ez van. Anyámnak az a legnagyobb baja ezzel, h 40km-re van a szálloda és hogy hogyan fogok oda eljárni. Szerintem mások, még messzebbről is járnak munkába. Tegnap egész estig ezen ordítozott velem. De én most még örülök h ezt is találtam.


Párkapcsolatom, már évek óta nincs, mert minden férfit elüldözött mellőlem.

Apu elhagyott minket (ezen mondjuk nem is csodálkozom) és anyu meg úgy van vele, ha ő nem lehet boldog akkor én se legyek az.


Tavaly ki akartam menni külföldre dolgozni (Németországba takarítónőnek) ő ezért is kicsapta a hepajt, h márpedig nem mehetsz. Őneki nem tudom, miért kellett ezt a lehetőséget is kihúznia alólam. Meg mi az hogy nem mehetek? 29 éves felnőtt nő vagyok. Ne ő szabja már meg.


Volt olyan hogy betelefonált a munkahelyemre és iszonyú cirkuszt csinált, mert mi az h nekem hétvégén dolgoznom kell, mikor otthon is lenne dolgom. Onnan ezért kellett eljönnöm, mert égett a pofám bemenni.


Őneki saját magán kívül, senki nem normális. Ha valamin felidegesíti magát, akkor egyből velem ordít, mert csak én vagyok ott. Ekkor különvonulok. 2 csukott ajtón keresztül, egymagába torkaszakattából üvölt. Szíd, mocskol, átkoz mindenkit. De legfőképp engem, mert én vagyok neki a rossz.

Folyamatosan azt hallgatom, h "kislányom te olyan hülye vagy, olyan barom vagy" meg hogy "minek neveltelek volna föl, inkább fojtottalak volna meg"

Elköltözni nem tudok, mert albérletet nem tudnék fizetni, olyan ismerősöm meg nincs akihez mehetnék.

Úgy érzem, be fogok golyózni. De ezt már nem bírom idegekkel. Sokszor megfordult a fejembe az öngyilkosság gondolata is, hogy talán az lenne a legjobb megoldás.


Higgadtan nem tudok anyámmal beszélni, mert 2 percen belül ordít.

Ha valamit a fejébe vesz, nem lehet neki megmagyarázni h az nem úgy van.

Pszichiátriára magától nem megy be, kényszerbeszállítás meg nem lehetséges, mert csak akkor viszik be, ha közveszélyes. Ő meg nem minősíthető annak.

Kilátástalan a helyzetem. Tudtok valami jó megoldást javasolni? Kérlek segítsetek!



2012. jún. 30. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Külföldi munka, ahol szállást is kapsz. Hagyd itt a fenébe a kedves mamát, üvöltözzön saját magában.
2012. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Amikor az elejét olvastam,azt hittem hogy valami tizenéves írását olvasom. Huszon évesen, még ezt el tűröd? Rengeteg lehetőség áll még előtted. Ezt nem kell el tűrnöd!Vannak munkahelyek, ahol szállást találsz,ugródeszkának meg teszi. Legyél önálló. Ne félj el indulni,csak jobb lehet.
2012. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem normális ez a helyzet. Én is sokáig éltem a szüleimmel különböző okok miatt, de teljesen normális kapcsolatunk van/volt. A legjobb szerintem is az lenne, ha külföldre mennél dolgozni. Igaz ugyan, hogy ahhoz is kell egy kis indulótőke. Esetleg próbálj meg hajón dolgozni. MAsszőröket is keresnek. A lényeg, hogy ezt ne csináld tovább.
2012. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Külföldi munkát jelenleg nem tudok olyat ami megbízható lenne.

Amit neten hirdetnek az a legtöbb olyan h előre kell befizetni bizonyos összeget. Én meg előre nem fizetek be semmit, mert az mind átverés.

2012. jún. 30. 18:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen ismerősöm a nő egyedül él a lányával. Sajnos a lányának sincs évek óta senkije, mert minden pasit lepattint. Próbálj meg neki keresni egy férfit talán a te helyzetedbe ez lenne a legjobb. Lehet nem viseli el a szülőd a férfiakat.
2012. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Meg van a masszőri szakképzettséged? Beszélsz nyelvet?
2012. jún. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyet, elmarta az öregasszony a lánya férjét, már a közös házat is elkezdték építeni, de el lett adva a válásnál. És a lány azóta is az anyjával él, az öregasszony már 80 éves és a lánya ápolja, mert ápolónő. Már kb. 20 éve volt a válás, de nem kereshetett új pasit magának mert az öregasszony nem engedte. Szóval szerintem menekülj, amíg még fiatal vagy, és találsz magadnak rendes, normális pasit.
2012. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

okj masszőr végzettségem megvan.

Angolul beszélek valamennyire, de nem tökéletesen.

2012. jún. 30. 22:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe megmondanám a mamának a frankót!Szerintem ő még mindig az édes kicsi lánya ként néz rád!Mond meg neki,azt ami benned van max nem szól hozzád 1-2 napig,de ne engedd,hogy lenyomjon,mert felnőtt nő vagy!!!
2012. júl. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt hitem még diákmunkára akar küldeni,hogy árufeltöltés meg ilyenek. De felnőtt vagy, dolgozz,tegyél félre amennyit csak tudsz,próbálj meg elköltözni albérletbe akár egyetemistákkal közösen is mert így sosem lesz saját életed
2012. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!