Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen tanácstalan vagyok...

Teljesen tanácstalan vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szüleimhez nemrég költöztem vissza de nagyon nehezen viselem mert állandóan veszekednek. Vagy egymással vagy hugommal. szeretnék máshol lakni de csak albi jöhet szóba. Viszont ha albiba megyek sose lesz saját lakásom. De az állandó cirkuszokat egyre nehezebben viselem. nem tudom hogy maradjak és lassan kikészülök idegileg és majd talán egyszer valamikor lesz saját lakásom,vagy menjek albiba.

Már mondtam nekik a helyzetet de csak vita lett belőle.


2012. júl. 3. 16:51
 1/4 anonim válasza:
100%
hány éves vagy? nem tudod velük esetleg nyugodtan megbeszélni, hogy elköltözhess? vagy ha esetleg megpróbálnál "jobb családot faragni" pl több családi programot tervezni ami kicsit összekovácsol titeket és nem lenne annyi balhé...pl.strandra menni,kirándulni, bicózni stb.:)
2012. júl. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hazardteam válasza:

Ne a lakással törődj, hanem költözz el és élj SZABADON. Mit érsz majd a lakásoddal, ha még élvezni sem tudod, mert addigra lehet, hogy tropára mennek az idegeid? Külföldön amúgy legtöbben bérelnek, nem veszik a lakásokat. Ez inkább itt divat. Tessék, egy idézet:


"Egyébként az egy magyar fóbia, hogy az emberek ragaszkodnak a saját lakástulajdonhoz, a legtöbb fejlett országban az emberek jelentős része, a tehetősebbek is, bérelt ingatlanban laknak, és jól érzik magukat. Lehet, hogy ez nem véletlen" (Jaksity György)”


Olvasd el a cikket, ha érdekel:

[link]

2012. júl. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok
2012. júl. 3. 20:33
 4/4 anonim válasza:
ja értem..akkor viszont tényleg albi kéne...bármennyire is nem tetszik nekik...felnőtt vagy, te döntésed
2012. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!