Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bánjak a nehezen kezelhet...

Hogy bánjak a nehezen kezelhetö anyámmalé?

Figyelt kérdés
anyám megörit múltkor azon balhézott hogy nem fentről lefelé takarítottam a szekrényt hanem lentről felfelé és amikor mondtam teljesen nyugodtan hogy szerintem ez jobb és hogy most én így csinálom(teljesen nyugodtan mondtam nem idegesíteni akartam csak így takarítani)erre elkezdett ordítani hogy engem most apámhoz fog küldeni hogy mertem vele ellenkezni azt hiszed te ettől nagy vagy meg hogy mennyire szégyell bárcsak meg nem születtem volna és ez nem az elsö eset kérlek segitsetek abban hogy kezeljem
2012. júl. 3. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Költözz el. Vagy apukádhoz, vagy ha nagykorú vagy, máshova. De lehet, hogy az is elég, hogy kilátásba helyezed, hogy ha még egyszer így beszél, nem lát többet. Hátha használ.
2012. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

A szekrénytakarításban igaza van. Ha lentről kezded felülről az összes koszt a kitakarított részre szórod.

Talán ez volt a sokadik dolog,amitől betelt nála a pohár.

2012. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az utolsonak ne sértödj meg d ez eggyáltalán nem sokadig hogy lehetsz az ö pártján azért szerinted orditozni kéne ? én mindig probálok neki segiteni
2012. júl. 3. 20:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Igy van,fentről lefelé takarítunk:))Mégis csak idegesítetted,elmondta fentről le te azért is lentről felfelé:)
2012. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!