Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak ilyen férfiak vagy...

Vannak ilyen férfiak vagy csak az én férjem ilyen? Hogyan kezelhető a dolog?

Figyelt kérdés

Sokszor megsértődik,és olyan mint az időjárás. Van,hogy a csillagokat lehozná az égről,van hogy úgy beszél velem mint a kutyával. Mindig én engedek,békülök...kezdek belefáradni.Azért olyan szemét néha(az ő elmondása szerint)mert felidegesítem. Mindig mindennek úgy kell lenni,ahogy ő elképzeli. nem sok beleszólásom van semmibe. De egyszerűen imádom.

Mit tegyek,h változzon a helyzet? Most is én kezdeményezzek vagy várjak míg Ő? És mi van ha késő lesz? Nem akarom elveszíteni.


2010. júl. 5. 22:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Én is ebben a cipőben járok, csak mi nem vagyunk házasok.
2010. júl. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha ő bántott meg téged ok nélkül akkor várd csak meg. Ne kapasd el. Lássa rajtad, hogy megbántott és hogy eleged van belőle. Nagyon elő lehet ezt adni :) Ha meglátja milyen rossz ez, akkor befejezi :)
2010. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

Alapszabály: férjet megváltoztatni nem lehet, ezzel próbálkozni nem érdemes. vagy eélfogadod így, és akkor nem nyígsz miatta, vagy válsz és keresel olyat, aki nem ilyen, mint ő.


Ez van.


Azonkívül hiába vársz: egy férfi nem nő. Magától nem jön rá semmire, meg kell neki mondani, ha valami bajod van.


A szerelem nem elég ahhoz, hogy együtt tudjatok élni életetek végéig, ahhoz passzolni is kell egymáshoz. Nem szeretnék a gyereketek lenni, ne is haragudj. Volt részem abban, milyen örökös háborúságban, vitatkozásban felnőni. :-(

2010. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
Igen, vannak ilyenek sajnos. Az én párom is hasonló volt, de ő mániás depresszióban szenvedett. Nem állhat esetleg ez a ti problémátok mögött is? Vagy csak egyszerűen ilyen a természete?
2010. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

1. vagyok

Én is keresem a megoldást. Ha pár napig külön vagyunk, akkor kicsit észhez tér. :S

De amúgy nem változik meg soha. Mindenki azt mondja hagyjam el, vagy a gumiszobában fogok kikötni.

2010. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%

Oh, én is teljes mértékig hangulat ember vagyok, egy pillanat alatt kattan az agyam ha valami rossz történik s kiakadok. (egyébként a mániákus depresszióra hajazok ami az ilyen ingatag, gátlástalan érzelmekben is mutatkozik meg) Csak velem az a helyzet, hogy képtelenvagyok haraggal lefeküdni s ha 10perc alatt kidühömgöm magam utánna össze-vissza bújok szegény áldozatt pasimhoz.

Ő már megtanúlta, hogy bár próbálom magam kontrolálni de nehéz s inkább dugi kaja van nála! :D

Ha az egy szem rágó vagy egy keksz akkor abba folyton minden bánatom s úgy majszolom mint egy kismókus. Ilyenkor bocsánatot kérek, megbeszéljük s megsimogatja a buksim: Jól van na, semmi baj kicsim!

Ettől elszáll a rossz kedv.

2010. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%
Hú, lányok, azért nem semmi, milyen kötélidegzetetek lehet. Nálam egyetlen rossz szóért már repült volna bőröndöstől a férjem. Nemhogy úgy beszélni, mint a kutyával. Én nem bírnám idegileg, nem is tűrném... Egyébként betegség (mániás depresszió - hol lehangolt, hol majd kiugrik a bőréből örömében) is állhat a háttérben.
2010. júl. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Ez a legnagyobb probléma,hogy téged mindig vissza tart a véleményed kinyilvánításától az,hogy nem akarod őt elveszíteni.Miért rettegsz ettől?Ha nem használhat lábtörlőként akkor elhagyna?De elgondolkoztál már azon,ha ő is úgy szeretne téged ahogyan te őt,akkor nem így viselkedne?Mert akkor ő is tartana attól,hogy esetleg elveszít,és félne ettől.Ez egy ördögi kör,ha hagyod magad,elnyomott leszel egész életedre mellette,és még azt is hiszed,hogy szerencsés vagy mert megtarthattad.Kellene a fenének ilyen áron senki!
2010. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Külföldön dolgozik,hétvégente vagyunk együtt. Ilyenkor telefonon beszélünk naponta többször. Megvárom míg keres. Ha szeret,csaktán keres péntekig. Ha nem keres,komolyan el kellene gondolkoznom. Csak ahogy mondják az ismerőseim,olyan szerelmes vagyok,h nem látok. Félek,h makacs és önfejű és hogy büszkeségből nem fog keresni. Ez a helyes megoldás?
2010. júl. 5. 23:21
 10/21 anonim ***** válasza:

Olvasd el a következő könyvet:


Francoise Gilot: Életem Picassoval ebből sokat tanulhatsz, nekem egy barátnőm adta amikor válságban volt a házasságunk és sokat tanultam belőle.

2010. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!