Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy nagyságren...

Észrevettétek, hogy nagyságrendekkel több nő ír ide, mint férfi?

Figyelt kérdés

A nők aggódnak többnyire a párkapcsolatukért. Ők akarnak rendet tenni a családban, ha gond van. Ők írnak, ha gond van a gyerekkel, az anyóssal, a házastárs haverjaival. Ők féltékenykednek. Ők agyalnak az esküvőszervezésen, stb...


Ez vajon miért van?

Azért mert lelkiismeretesebbek?

Azért mert túlagónizálnak mindent, és mindenen problámáznak?

A férfiaknak vajon nincs gondjuk? Vagy megoldják maguk? Vagy lazára veszik a figurát, és nem tobzódnak?


Tényleg évek óta olvasom a Gyk-t, és mostanra csömörlöttem meg a "Szerintetek milyen zene szóljon a bevonuláskor, és mit csináljak az anyósommal, mert piás lesz, és jó lesz ez a ruha, és meghívjuk a párom exét, de lehet, hogy aznap menstruálni fogok, és vajon nem csal meg után, mert sokat van a haverjaival, ahol rámászik egy lány, szerintetek?" jellegű kérdésektől.


2012. jún. 2. 11:46
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Néhol elgépeltem betűket, bocsi.
2012. jún. 2. 11:47
 2/43 anonim ***** válasza:
36%
Igen, mert amíg a férfi keresi a pénzt(dolgozik) a nőnek van ideje pihenni(pl.ide írogatni). Sztem ezért lehet. :D Egy férfi véleménye. :D
2012. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 Pityeeesz ***** válasza:
40%
A helyzet szimplán annyi, hogy a nők szeretik mindenhol elsírni a problémáikat, meg sajnáltatni magukat, míg a férfiak inkább megoldják azokat.
2012. jún. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

32N vagyok, de igazat kell, hogy adjak nektek.

Valahogy túlaggódnak, túlbonyolítanak mindent.

Azt is, amin nem lehet változtatni.

2012. jún. 2. 11:53
 5/43 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is sokkal több nő jár ide, ha pl. felteszek egy kérdést, amire kimondottan férfiak válaszát írom, 20-ból max egy férfi jön ide, vagy ő is csak azt hazudja.

Igazából mi nők, túl sokat problémázunk apró dolgokon is, állandóan kattog az agyunk. Viszont vannak, akik túlzásba viszik és megrögzötten generálják a problémákat, egész nap itt ülnek, veszekednek idegenekkel stb.

2012. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
41%
A nők szeretnek kötekedni, hisztizni és nem kért véleményt mondani, nah meg persze ráérnek mert majd a férj elmosogat meg kiporszívóz mert ők gyereket nevelnek...sose a kérdésre válaszolnak és egyszer sem állják meg hogy ne kérdezzenek vissza vagy ne kössenek bele más által írt válaszba vagy ne kezdjék el szapulni a kérdezőt, a lepontozásról meg nem is beszélek....Ezzel ellentétben ha a pasik írnak véleményt annak meg nagyrészt(nem mindig) semmi haszna néha odadobnak egy "ez van" választ vagy belekötnek , hogy ezt minek kellett kiírni. Egyik se jobb a másiknál.
2012. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
33%
Miért,miért? Igazat adok az első két válaszolónak. Meg nézd meg a témaköröket, esküvő,eljegyzés,válás..csupa női téma. Az lenne a furcsa, ha inkább férfiakkal lenne tele.
2012. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem csak a férfiak annyira más beállítottságúak, hogy nem ez a kategória érdekli őket. A tudomány témakörben meg több a férfi :) Ők nem itt sírnak a problémájukról, csak ha tényleges tanácsra van szükségük. A nők is kevesebbet írnának, ha csak a tanács kéne nekik, és nem a sajnálat meg az együttérzés..
2012. jún. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
54%

Meg szeretnék okoskodni.

Aki ismeri ezt a témát, tudja, h mennyi hülye van itt.

Az a kedvencem mikor megkérdezi valaki, h mit főztél ma, aztán a paradicsomleves le van pontozva.

Mit érez az ilyen?

2012. jún. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
77%
11:57: Én megértem az ilyen lelkét, én is utálom a paradicsomlevest. :D
2012. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!