Ez apakomplexus?

Figyelt kérdés
Mindig is tetszettek az idősebb férfiak, úgy kb.50-ig, főleg az aki egy kicsit irányító típus, de azért nem nagyképű, sem bunkó hanem olyan főnökies vagy hogy mondjam, de ez az apakomplexus? 25/L

2012. júl. 3. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%

szerintem olyan nő az apakomlexusos, aki nem bírja magát eltartani, ezért magabiztos férfiakhoz vonzódik, akiknek valahol már van egzisztenciájuk. szóval olyan nő, aki gyerek maradt belül, nem képes felnőtt életre.


aki szimplán öregekhez vonzódik, az szerintem szimplán önbizalomhiányos. de ebben nem vagyok biztos.

2012. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen volt, volt-e egyáltalán kapcsolatod apukáddal? Ha nem, akkor bizony benne van a pakliban, hogy egy apaképet keresel. Vagy egyszerűen csak vonzódsz az alfahímekhez :D
2012. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Apukám olyan tesze-tosza, szeretem meg minden, de mindig hiányzott hogy erősebb legyen, néha kicsit helyrerakjon, ő elég papucs ha fogalmazhatok így..
2012. júl. 3. 21:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Szóval gyerekként nem kaptál hiteles apa- és férfimintát. Ezért keresed még felnőttként is. Ha ezzel tisztában vagy, akkor elkerülheted a buktatókat is.
2012. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mik a buktatók?
2012. júl. 3. 22:02
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pld egy felnőtt-felnőtt kapcsolat helyett egy gyerek-felnőtt kapcsolatba mégy bele. Vagyis ténylegesen az apa szerepét testálod a párodra, és nem egyenrangú partnerek lesztek. Az érdekes, hogy ezek a kapcsolatok is akár évtizedekig működnek. egészen addig, amíg az a fél, akié a gyerek szerep benne fel nem nő.
2012. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És ha felnő lelkileg akkor már nem fog kelleni a férfi neki?
2012. júl. 3. 22:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Ilyen formában biztosan nem. Akkor már tényleg társ kell neki, nem pótapa
2012. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a 40-50 közötti pasik tetszettek a legjobban. Mondjuk hamarosan hozzájuk öregszem :D
2012. júl. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A hatos megírta a tutit. Pontosan addig tart a kapcsolat amíg fel nem nő a gyerek. Én ilyen házasságban éltem, aztán nyolc év után felnőttem.
2012. júl. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!