Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy nőnek főként a nála 15-20 évvel idősebb férfiakba lesz csak szerelmes? Apakomplexus? Vagy más?

Figyelt kérdés
Akinek volt ezzel kapcsolatban valami tapasztlalata, vagy hozzáfűznivalója, azt is szívesen olvasnám!
2011. febr. 28. 18:17
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek, javítanám a kérdést!

* Mit gondoltok arról, ha egy nő főként a nála 15-20 évvel idősebb férfiakba lesz csak szerelmes? Apakomplexus? Vagy más?

2011. febr. 28. 18:18
 2/21 anonim ***** válasza:
31%

Mi a véleményem?

Kell a lóvé=biztonságban érzi magát.

Ráadásul a faszi már fél impotensnek számít.

2011. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%

Hát könnyen meglehet. Vagy az is kehet, hogy ő mást akar mint amit a saját korosztálya. Mondjuk már gyereket akar..családot, házat, nyugodtabb életvitelt.

Amit talán egy ilyen férfi oldalán talál meg.


Mindamellett, hogy alapvetően nem találom megfelelő párosításnak, ha jól megvannak, engem nem zavar.

2011. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%
Apakomplexus is lehet,de viszont elõfordulhat,hogy kimondottan az érett férfiak vonzanak.Attól is függ,hogy hàny éves vagy.
2011. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
Ha még egyszer kezdhetném,csakis jóval idõsebb férfihoz mentem volna feleségül.Több figyelmet kapnék,és nem kellene azon törni a fejemet,jajjj vajon vele fogok-e megöregedni.
2011. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
A leszbikus nők nőkbe lesznek szerelmesek, a meleg férfiak férfiakba. Mi a furcsa azon, hogy valaki a 15-20 évvel idősebb férfiakba? Nem kell ehhez pénzéhes haszonlesőnek lenni. Egy ennyivel idősebb férfi teljesen másként látja a dolgokat, mint az, aki egyidős velünk. Másként is viselkedik, ágyban, utcán mindenhol. Én szeretem őket:)
2011. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
1x alkalommal, én arra gondolok, hogy tényleg szerelmes. Ha egyfolytába, az vagy egy hajlam, vagy nem is szerelmes igazán, és pénzre, hírnévre stb. vágyik.
2011. febr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
25%
Önbizalomhiány. Egy idősebb pali alapból rá van kattanva a nála 15-20 évvel fiatalabb csajokra. Ez mindig vonzó, a nőnek így nem sokat kell tenni. SZerintem önbizalomhiány, nem meri megmérettetni magát a korban hozzáillőkkel, és megnyugtatóbb számára, ha leéretlenezi őket.
2011. febr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
40%

Nekem például nincs apakomplexusom, mégis az ilyen korú férfiakat szeretem. Tetszik az életről alkotott tapasztalat alapú nézetük, imádom,hogy nem olyan fiatalos, de mégis fiatal az egész férfi. Persze ha az illető 40 évesen még egy 16éves szintjén van,akkor nem tetszik. Nálam sima ízlés, akinek apakomplexusa van, az apát keres és nem szerelmet érez.

Pénzről meg szó sincs,én el sem szoktam fogadni, ha meghívnak valamire.

2011. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
Az en ferjem is idosebb nalam, bar nem 15 evvel, de azt sem bannam, ugyanugy szeretnem! Nekem bejon az oszulo haj, az erett, komoly gondolkodas, a csaladcentrikussag. Nem tudom, hogy teged miert bant ez, ha ez adott szemelynek igy jo. Mindenkepp valakirol pletykalni kell, hogy apakomplexus meg nem normalis dolog? Miert nem foglalkozik mindenki a sajat dolgaval?
2011. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!