Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kellene reagálnom párom...

Hogy kellene reagálnom párom ezen megnyilvánulásaira?

Figyelt kérdés

Párom most töltötte be a 30-at és teljesen magába zuhant. Más korábban is mondogatta, hogy megöregedett és unalmas az élete, nincs benne semmi izgalom. De ezt eddig aranyosnak találtam, "körbepuszilgattam" és megoldódott a probléma. :)

Mostanában azonban egyre többször rosszkedvű, és magába roskad. Előéletéről tudni kell, hogy ő hatalmas party arc volt, szinte csak a bulikból állt az élete. És persze minden, ami ezzel jár..haverok, nők, partyk...

3 éve jöttünk össze, még kapcsolatunk elején sokat járt el nélkülem, de nem zavart különösebben, megbíztam benne és akkor mindig csajos programokat szerveztem magamnak. Aztán ahogy telt az idő egyre inkább nem volt kedve nélkülem szórakozni menni. Én 25 vagyok, de úgy érzem már kibuliztam magam, egyáltalán nem vonzott az hogy minden hétvégémet bulizással töltsem. Egyre inkább nem volt kedvem vele tartani, amiből az következett hogy neki is egyre kevesebb kedve volt a bulizáshoz. Persze csináltunk közös programokat, nem mondanám hogy otthonülős párocska lettünk..csak a bulik kezdtek eltűnni az életünkből.

Ebbe a jó időben strandolni járunk, nyaralásunkat szervezzük és már egy jó ideje nem voltunk szórakozni! Nekem nem is hiányzik! De páromat mindig csesztetik haverjai, hogy megöregedett már nem olyan mint rég. És ilyenkor azt veszem észre még inkább magába zuhan.

Mintha menne is és nem is. Talán maga sem tudja eldönteni.. Próbáltam vele erről beszélgetni,de csak azt hajtogatja az az idő már elmúlt az, az akkori élete volt, ami most mellettem teljesen más de nem cserélné el semmiért.

De nekem néha akaratlanul az az érzésem, hogy lehet nem is boldog maradéktalanul mellettem, valami hiányzik neki. Lehet boldogabb lenne, ha nem lennék és újra bulikból bulikba járna?

És be kell vallanom rosszul esik amikor azt hajtogatja , "hogy neki már csak abból áll az élete, hogy dolgozik, pihen és együtt vagyunk. Unalmas lett."

Mintha csak azért ragaszkodna hozzám, mert már szerint "megöregedett" és így a helyes.

Lehet, hogy eltúlzom..de ezt érzem! Nem tudom máshogy látni, ezért is tettem fel a kérdést, hogy ti mit gondoltok erről!


2012. júl. 3. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Találjon hobbit magának, kezdjen el önkénteskedni. Azon bánkódni elég nagy hülyeség, hogy unalmas lett, mert csak ő maga tehet arról, ha nem él izgazlams életet. Ne bulizni menjetek, hanem menjetek el repülni, falat mászni, stb... bármi, amire nem mondható az, hogy unalams...
2012. júl. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rosszul fog esni, de a leírtak alapján a párod egy felszínes kis partyarc. Ha 30 éves létére nem képes magának semmiféle tevékenységet, hobbit találni, hanem a válladon sírva vekeng azon, hogy jaj, elmúlt már az életem java (30 évesen!!!), akkor az elég szánalmas.


Lehet, hogy nem babusgatnod kellene, hanem lekeverni neki egy jó nagy pofont (virtuálisan), hogy térjen magához és viselkedjen végre felnőtt férfiként.


Csak zárójelben jegyezném meg, hogy ez az egész nem kellene, hogy meglepetésként érjen téged, hiszen tudtad, hogy egy olyan pasival jössz össze, aki ilyen felszínes és csak a bulikban él igazán.

2012. júl. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

"strandolni járunk és már egy jó ideje nem voltunk szórakozni!"


mért, a strand az munka? :D

2012. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok én is,régebben jobban éreztem magam,szerettem azt az életet.Mennék is meg nem is,de inkább nem megyek mert ez már nem olyan mint régen.Valahol szomorú hogy kinőttem ebből,viszont a hülyeségből még nem,így ha el is megyek valahova,abból csak a gond van.
2012. júl. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!