Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tetszenek nektek az...

Hogy tetszenek nektek az alábbi lánynevek? : Loretta, Odett, Tifani.

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 13:13
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
77%

a Tifani cigányos, ismertem egy cigány párt, aki így nevezte el a kislányát.

a másik kettő nem gáz, de én tuti nem büntetném vele a gyerekemet.

2012. júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
38%
A Tifani nagyon csúnya így magyarul leírva, konkrétan a szememet bántja. Meg itthon nem adnék ilyen nevet a gyerekemnek. Az Odett soha nem tetszett, de ráadásul még meg is ismertem egy borzalmasan unszimpatikus Odettet, azóta pláne nem tetszik. A Loretta viszont nagyon jó név szerintem.
2012. júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
71%
mind magyartalan.
2012. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
A Loretta és az Odett nekem tetszik, a Tifani már nagyon amerikamajmolós, hülyén néz ki így leírva és magyar vezetéknévhez sztem nagyon rosszul hangzik, prolisan.
2012. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
46%
Soha nem adnám egy magyar kislánynak. Mesterkélt, idegen nevek. Különlegesnek akar tűnni az, aki így nevezi el a gyermekét, de tényleg csak ízléstelen.
2012. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
36%

Ma is tanultam valamit. Ezek szerint én egy csomó ízléstelen embert ismerek. :) Ugyanis mindhárom névnek ismerek egy két viselőjét. De nekem egyik sem tűnt ízléstelennek, meg a szüleik sem, akik adták nekik a nevüket.


Amúgy nekem tetszik mind a három, de legjobban a Loretta.

2012. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Nekem az Odettről az egyik kedvenc gyerekkori mesém jut eszembe, a Hattyúk tava, talán azért az valamennyire nekem még be is jön, többi nem igazán.

Tifani szörnyű, nem is magyar név, a magyar írásmódjára ránézve akaratlanul elkezd borsódzani a hátam.

Loretta nekem valamiért kicsit sznobos. Meg a becézéséről Lóri, a papagájom jut eszembe. :-)

2012. júl. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Az Odett nekem nagyon tetszik, Tifani nagyon gáz... olyan Lakatos Tifani-ként tudnám elképzelni. A Loretta érdekes, de szerintem nem szép.
2012. júl. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Odett szép, Tifani ehhhh és Loretta undorító. Bár iszonyatos ellenszenv van a Loretták iránt. Szemét kis lotyó, azaz pasilopó :)
2012. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Loretta a lányom, nagyon szereti a nevét, nem azért kapta, hogy érdekesnek tűnjön, hanem mert ez tetszett mindkettőnknek.

Odett se rossz, de nekem a Tifani nem tetszik.

2012. júl. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!