Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tetszenek nektek az...

Hogy tetszenek nektek az alábbi lánynevek? : Loretta, Odett, Tifani.

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 13:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Odettről az énekes csaj ugrik be - tetszik.

Lorettáról Cleveland felesége - szeretem a Family Guy-t, szóval tetszik

A Tifani sz@r.

2012. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Ebbe a sorrendbe raknám őket, mint te (a Loretta tetszik a legjobban, a Tifani a legkevésbé), de ilyen kérdést nem érdemes itt feltenni, rögtön jön ötszáz olyan válasz, hogy aki nem Julcsa meg Marcsa, az már nem is magyar...
2012. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem én pontozgattam le senkit.
2012. júl. 4. 22:47
 24/32 anonim ***** válasza:
A Loretta tetszik, a többi nem.
2012. júl. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:

Én szeretem a különleges neveket, bár a túl magyartalanok nem szerencsések.

Odett: szép, szerintem teljesen rendbe van, ugyan franciás, de magyarban leírva is megfelelő. Nekem is a Hattyúk tava bájos hősnője jut róla eszembe.

Loretta: Ez valahogy nem tetszik, de nem is rossz leírva sem.

Fifani: ez egy gyönyörű angol név - pláne így leírva: Tyffani - de magyarosítva alig jobb, mint a Dzsenifer. A névről a Tyffani szerelmesregény sorozat jut eszembe, vagy egy Audrey Hepburn film, a Reggeli Tyffani - nál (ez egy elegáns ékszerüzlet neve.)

És igen - nagyon sok roma adja ezt a nevet - csak akkor adnám, ha az egyik szülő nem magyar. Kovács Tifani, Lakatos Tifani nem túl csábos.

2012. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
Javítás(előző voltam) Tiffany.
2012. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Évtizedek óta úgy megy, hogy ami ma roma név és ciki, az holnap menő... A 80-as években az Andrea, Mónika, Laura volt elterjedt cigány név, ma meg senki nem mondaná ezekre. Az első Jázminok se hófehérek voltak...
2012. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 gtgunár válasza:
Sehogy.
2012. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Eleve az egyik legértelmetlenebb kérdés, amit gyk-n fel lehet tenni, az a Milyen nevet adjak a gyerekemnek? EZ olyan, mintha azt kérdeznéd: Főzzek ma spenótot?


Lesz aki azt írja ja főzzél mert finom, lesz aki azt hogy fúj utálom és lesz aki azt hogy tégy belátásod szerint, és lesz aki azt, hogy főzzél inkább sajtos tésztát mert az fincsibb. Ilyen kérdést kiírni tehát értelmetlen időpocsékolás. Nem leszel okosabb attól, hogy jön 50 különböző válasz :)

2012. júl. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
bocsi, de nekem nem teszenek
2012. aug. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!