Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő volt a leghosszabb,...

Mennyi idő volt a leghosszabb, amíg nem beszéltetek a szülőkkel/gyerekkel?

Figyelt kérdés
Olyan esetre gondolok, amikor összezördültetek valamin és egyik fél sem közeledett.Kérlek írjatok kort és ha van kedvetek, akkor a sztorit is.Köszi
2012. júl. 4. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1-2 nap


30N

2012. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Már 3 éve tart, és szerintem még fog is.

25/F

2012. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem: max 2 nap.

Csak egy-két mogorva szót: max 2 hét.


22



Miért kérded?

2012. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

2 nap, Kanadában voltam, és nem telefonáltam annyit haza.

31L

2012. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Fél év kb.
2012. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

3éve, és nem tervezek kapcsolatfelvételt. elég volt belőlük, még ha keresnének, se.

19L

2012. júl. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kb 2 éve,kivéve ha valami hivatalosat kell intézni,akkor anyám küld sms-t,meg továbbitja a levelem,én válaszolok.


Ok: kihasznált anyagilag,majd amikor ezt is elnéztem volna,akkor elkezdett direktbe vásárolgatni ajándékokat majdnemhogy ismeretlennek (férje rég nem látott fiának a barátnőjének,szomszédcsajnak),nekem egy boldog szülinapot sms se jutott,nemhogy ajándék.Majd 2 hétig azt ecsetelgette hogy kinek mit vesz miközben nekem százezrekkel tartozik.

Nem kértem belőle többet.

2012. júl. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10 év, de lesz az még több is... Senki nem kér a másikból és ez így van jól.
2012. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fél év kb, nagymamámmal és nagybátyámmal. Adtam 900 ezer forintot a jogsi,szakma, tanfolyam pénzemből egy kiégett ház felújítására , amire azt mondták, hogy a biztosításból ami rá 2 évre jár le visszaadják és a ház meg amúgy is az enyém lesz....majd egyszer a fejemhez lett vágva, hogy kitanultam egy szakmát , hogy legyen valamim , de amiben nem helyezkedtem el, hogy miért azt tanultam ki, erre mondta mamám nagybátyámnak mert ő kérdezte, hogy mert nem volt más ami iskola rendszerben volt én meg mondtam, hogy mert erre volt pénzem...erre nagybátyám azt mondta, hogy jó, tudom, hogy úgy is visszakapom azt a pénzt, erre mamám rávágta hogy na amúgy nehogy már előrébb legyek azzal a 900 e Ft-tal ha akkor megtartom(á kicsit se...)meg hogy akkor ne is számítsak a házra...ekkor nem beszéltem velük úgy fél évig. Jah és mellékesen a biztosítás biznisz befuccsolt ugyanis csak lehúzták őket....ennyit a visszaadásról, soha többé nem látom...
2012. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

6 éve tart, sokkal hosszabb lesz valószínűleg. Nem akartam a testvérem sorsára jutni és az egész életemet a pszichiátrián eltölteni a szociopata "anyám" miatt. Ha a gyerekkoromat tönkretette, akkor már a felnőttkorom hadd legyen normális. Megbántam, hogy nem előbb léptem meg ezt, rengeteg rossz dologtól megkíméltem volna magam.


31/n

2012. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!