Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen esetbe kerülhetnek...

Milyen esetbe kerülhetnek intézetbe és mikor nevelőszülőkhöz a Gyermekeim? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van 3 Gyermekem.2 közös az Exemmel, Akit feljelentettem, mert bántotta a nagyfiamat. (Már nagyon megbántam). A Kicsi születése után, Aki 1 éves gyermekágyi szichózist kaptam. Erre a Gyámhatóság Anyámnál helyezte el a 3 Gyermekemet, ennek már 1 éve. Anyámnál nekem kell mindent megvennem a Gyermekeimnek a tartalékomból. Most, hogy elfogyott a tartalék és a saját lakásom rezsiét mivel nem tudtam rendezni végrehajtóhoz került ez ügy. Szeretnék elmenni dolgozni. Anyám fenyeget, hogy akkor visszaadja a gyámságot és intézetbe kerülnek a Gyermekeim. Ezt nem szeretném. Milyen esetbe kerülhetnek intézetbe és mikor nevelőszülőkhöz? Köszönöm, ha válaszoltok, hogy mit tegyek!?

2012. júl. 4. 19:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha a gyámságot ellátó már nem tudja ellátni a gyerekeket, és ezt igazolja is, intézetbe kerülhetnek.
2012. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

"Szeretnék elmenni dolgozni. Anyám fenyeget, hogy akkor visszaadja a gyámságot és intézetbe kerülnek a Gyermekeim."


Most az a nem jó, hogy dolgozni akarsz?

2012. júl. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos az a nem jó Neki, mert akkor nem én látom el a Gyermekeimet. Anyám szörnyen anyagias. Nekem kell megvennem mindent, de elfogyott a tartalékom. Anyám kapja a Gyest, CSP-ot és gyermektartást is. De Neki is több kellene tőlem...
2012. júl. 4. 20:40
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Ha más neveli a gyerekedet érthető ha elvárja az anyagi gondoskodást. Ez a minimum amit megtehetsz.

Megbántad, hogy feljelentetted gyermekbántalmazásért??? Ejha!

2012. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

úgy tudom nevelőszülőkhöz a kisebb gyerekek kerülnek a nagyobbak, intézetbe. de ha a nagy elmúlt 18 az intézet nem tartja el, de akkor asszem 24 éves koráig élhet nevelőszülőknél. de ezekben csak nagyjából vagyok biztos, mert ilyenekkel nőttem fel együtt.


de miért fenyeget anyud ezzel amit írtál?

2012. júl. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
szerintem ha lenne munkád, anyudtól nem intézetbe kerülnének, hanem hozzád a gyerekek
2012. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Anyám kap minden juttatást, mégis én veszek meg a Gyermekeimnek mindent. De nekem elfogyott a tartalékom. Ha dolgozni megyek, akkor meg intézetbe rakja Őket.
2012. júl. 4. 21:48
 8/17 A kérdező kommentje:

Nevelőszülőkhöz?

Azért fenyeget, mert elakarok menni dolgozni. Hiszen elfogyott a tartalékom. Nekem kell ellátnom Nála Őket.

Ha lenne munkám hozzám kerülnének?

2012. júl. 4. 21:57
 9/17 anonim ***** válasza:
nem értem, hogy tehetné intézetbe. ha van munkád, a gyereket neked ítélik.
2012. júl. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ezt most baromira nem értem. Először azt írod,anyád tőled várja a pénzt,akkor mi baja van azzal,hogy dologzni akarsz? Akkor több pénzt tudsz odaadni neki.
2012. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!