Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kerülhetnék közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék közelebb hozzá?

Figyelt kérdés
Egy nyomdában vagyok gyakorlaton 3 hétig, ebből már 1 hét eltelt. Van a nyomdai részlegen egy srác kb 25-28 között lehet. Érdeklődtem a gépek iránt, hogyan működik stb. és eléggé mosolyogva fogadta a dolgot, mert a másik két csopttársam néhány dolgot kérdezett csak, de amikor én kérdeztem, akkor próbált még poénkodni is. Sajnos csak kevés időt töltöttünk ott, mert a marketingnél van most dolgunk. Hogyan kerülhetnél egy lazább, beszélgetősebb szituációba vele? Nem szeretnék nyomulni, csak jobban megismerni. Miről kérdezgessek esetleg, de úgy, hogy ne legyek bunkó? Milyen témakörök legyenek? Esetleg, ha lejárt a műszakom menjek be hozzá? Szerintetek?
2012. jún. 23. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, van-e kedve kávézni egyet szünetben vagy munka után. érdeklődj először a munkahelyről, hogy került oda, milyen sulikat végzett stb. közben flörtölj vele, majd tereld másfelé a témát.
2012. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!