Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltöznénk 1 év után, de...

Összeköltöznénk 1 év után, de vannak feltételei. Nekem is lehet beleszólásom? 19/l

Figyelt kérdés
Párom szeretne velem összeköltözni (1 éve vagyunk együtt, de jó a kapcsolatunk), de a kutyámat nem engedi a közös lakásunkba. Albérletbe mennénk, ott pedig engednek kutyát, megkérdeztem. Nekem nincs keresetem, de a párom jól keres. A kutya fenntartása nem olyan nagy összeg havonta. Oltásai megvannak, csak a kaja kell neki. Szüleim azt mondták, ha gondolom, ennyivel támogatnak minket, de a kutya náluk nem maradhat ha én elköltözöm. Mi legyen? Szeptembertől megyek főiskolára, ami kb 15 perc séta az albérlettől. Vállaltam azt, hogy mosok,főzök és takarítok akkor a kutyám jöhetne velem, nem? Párom inkább afelé hajlik, hogy ajándékozzuk el. (Majdnem 2 éves beagle szuka!). Én 19 vagyok, párom 27.
2009. júl. 10. 11:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
85%
Küzdj a kutyáért, ha már összeköltöztök muszáj kompromisszumot kötni, ne hagyd magad, ennyit meg tud tenni érted, ha szeret! Nem neki kell vele törődnie!
2009. júl. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:
Persze csak ő azzal érvel, hogy ő tart el engem (ami igaz!)és a kutyám nem jöhet velünk. :(
2009. júl. 10. 11:50
 3/63 anonim ***** válasza:
19%
Igaza van, én is kiállnék a kutya ellen. Fősuli mellett lesz időd rá?
2009. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
80%
Hat nem tudom, ha mar most ilyen problematok van, mi lesz kesobb..ha most engedsz, kesobb is engedned kell. Harcolj a kutyaert.
2009. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
88%
Az a kutya a tiéd, hozzád tartozik! Ez olyan, mintha azt mondaná valaki, hogy akkor vesz feleségül, ha a gyerekemet odaadom másnak!
2009. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
100%
a kérdés inkább az, hogy a kuyta eddig is szobábamn volt, vagy kertben? Mert ha eddig is szobában volt és csak sétáltatva volt akkor, küzdj érte, de ha kerti kutya volt, vagy legalább is volt keretetek ahol futkározhatott, akkor ne kényszerítsd be szegényt egy panelbe.
2009. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
69%
A pénzért, eltartásért cserébe neki lehetnek feltételei, neked pedig nincs beleszólásod semmibe? Kicsit egyoldalú ez a kapcsolat, így kívülről... A fősuli mellett diákmunkát nem tudnál vállalni? Akkor mégsem lehetne mindenre az az érv, hogy ő tart el.
2009. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:

Persze. Eddig is volt rá időm, érettségi mellett is.

Egyébként nem voltak nézeteltéréseink de most a kutya miatt adódtak problémák.

Ő nem szereti annyira az állatokat mint én, de ha engem szeret szeresse a kutyámat is.

2009. júl. 10. 11:56
 9/63 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ne lenne főiskola mellett ideje a kutyusra???



Próbáld meggyőzni a párodat,ha mással nem, azzal, hogy a szüleid besegítenek. Egyébként kicsit furcsa,hogy már most megkapod, hogy ő tart el... Kétségtelen,ha nem állsz most a sarkadra, a későbbiekben még több mindenben kell majd meglakudnod. Sok sikert!

2009. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
94%
Felemlegeti hogy Ő tart el Téged? Ezt kutya nélkül is megkaphatod majd tőle párszor.... 19 éves vagy, semmiről nem maradsz le, ha megfelelő párt keresel inkább. Én a kutyát választanám inkább, tuti nem lenne szivem elajándékozni senki kedvéért.
2009. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!