Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elhagynatok a parotokat...

Ti elhagynatok a parotokat helyemben?

Figyelt kérdés

3 eve vagyunk egyutt. En szerelmes vagyok bele. O azt mondja, hogy szeret, de mar nem szerelemmel, de nem akarja hogy elmenjek, mert a legfontosabb ember vagyok a szamara.

Kulfoldon elunk. Az orszagot utalom. A munkamat gyulolom es a barataim is elkezdtek elhagyni a varost. Kozos baratunkbol sok van.

Jelenleg jo anyagi helyzetben elunk (mind a kettonknek rendes fizetese van es csak sajat magunkat kell eltartanunk).



2012. júl. 5. 16:05
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
84%
Egy idő után a te szerelmed is ilyen szeretetté fog átalakulni. A kedvesed őszinte volt, becsüljük meg.
2012. júl. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek az első válaszadóval. Nálunk is ez a helyzet, hogy már nem olyan szerelemmel szeretjük egymást, mint az elején, ez valami mélyebb, egészen más szeretet, összetartozás. Ezért butaság lenne elhagyni. Becsüld meg, hogy őszinte volt.
2012. júl. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
87%
Elolvastam, de nem értem, miért hagynád el?
2012. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
85%
Becsülöm az első válaszolókat.
2012. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

Minden szerelem atalakul szeretette. A hosszu parkapcsolat titka nem a szerelem, hanem az, hogy a szerelem elmulta utan, mennyire tudod becsulni, tiszteni a parodat. Mennyire akarsz kitartani mellette.

En 10 eve vagyok egyutt a ferjemmel. Mar nem vagyok fulig szerelmes, de soha nem hagynam el a paromat. Nekem is o a legfontosabb es, hogy oszinte legyek ez az erzes, ami most van, sokkal, de sokkal jobb, mint a langolo szerelem volt. Sokkal inkabb jelenti az osszetartozast, mint az elejen, ami volt.

2012. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Azért hagynád el őt, mert nem szerelemmel szeret? elmondom te sem szerelemmel szereted, mert akkor eszedbe se jutna elhagyni, olyan nincs hogy szerelmes vagyok de elhagynám......tisztában kéne lenni a szavak jelentésével. Ezt csak kifogásnak írtad, a fő bajod hogy utálsz ott lakni ahol laksz,és ott dolgozni ahol, neked barátok kellenek párkapcsolat helyett, így a helyedben igen otthagynám, hogy keressen olyat aki akarja is őt, és nem csak a jó anyagi körülmény tartja mellette..amúgy ennyiből leírva személy szerint nem hagynám ott.
2012. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális hogy pár év után elmúlik a lángoló szerelem,helyette szeretet van.

Eért elhagyni? Akkor minden férfit el lehetne hagyni,vagy nőt,elmulik mindenkinél a lángoló szerelem.


Becsüld meg,őszinte.

2012. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
77%

Semmi rosszat nem mondott a párod. Szerintem becsüld meg.

"O azt mondja, hogy szeret, de mar nem szerelemmel, de nem akarja hogy elmenjek, mert a legfontosabb ember vagyok a szamara. " 3 év után szeretném, ha nekem is ilyet mondana majd a párom. :)

2012. júl. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
73%

Kedves 8-as válaszoló!


Érdekes, mi is három évesek leszünk ebben a hónapban, de mi szerelmesek vagyunk a mai napig. Pedig nem vagyunk gyerekek!

Persze a lángoló szerelem elmúlik idővel, ám azzal nem értek egyet, hog szeretetté alakul. Szerintem ez nem pontos megfogalmazás. Mert sokkal több annál.

Mindenesetre leginkább azt furcsállom, hogy arra vágysz három év után, hogy bárcsak a párod azt mondaná, szeret, de nem szerelemmel? Ennek azért nem ennyi időv után kellenek megtörténnie. Szerintem.

Amúgy meg az igazi szerelem nem múlik el, csak átalakul, de az én véleményem szerint az messze más, mint a szeretet.

2012. júl. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
66%
Én 5 éve vagyok a párommal de szerelemmel szeretem és ugy tudom Ő is engem,lehet,hogy kisebb a lángolás,mint az elsö pár évben,de szerintem csak azért mert hozzászokik az ember,az érzéshez,de ha külön töltünk akár csak egy napot is,ujból olyan erösen érzem a szerelmet iránta,azt nemtudom,hogy mit tennék a helyedben de 3 év után szerintem furcsa ,hogy már ilyet kijelent.Vigyázni kell a lángra nem hagyni kihunyni.
2012. júl. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!