Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti elhagynátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elhagynátok a párotokat ha nem tudna kielégíteni? Én uis túl hamar elmegyek.8-10 lökés és vége. Kihez forduljak ezzel a problémával?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Miért, másképp nem lehet kielégíteni egy nőt? A legtöbb nő amúgy sem képes a hüvelyi orgazmusra.

Először magadnak tedd fel a kérdést, kedves kérdező- TE elhagynád a párodat, ha nem tudna kielégíteni (mindegy, milyen okból)?

Először is lehet fejleszteni. A barátom is képes elmenni fél perc után, és az elején nem is nagyon tartott az aktus 3-4 percnél.

Aztán nekiállt maszturbálás közben gyakorolni, plusz szeretkezés közben is tart szüneteket, amik alatt engem kényeztet szájjal, pózt váltunk, így az aktus hossza pár percről 15-20 percre nőtt.

Viszont én nem tudok elmenni hüvelyi úton, úgyhogy kézzel vagy szájjal elégít ki az előjáték során, vagy menet közben, nagyon ritkán utána.

Mivel SZERETEM, így soha meg sem fordult a fejemben, hogy elhagyjam, mert nem tud menet közben kielégíteni, vagy mert néha nem bírja sokáig.

21/L

2011. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Aki ezért elhagy az biztos nem szerelmes beléd, azzal pedig nem éri meg foglalkozni. Az a lány, aki szeret/szeretni fog önmagadért fog szeretni és nem a szexualitás lesz az elsődleges. Amúgy szerintem sok gyakorlással tovább bírnád ;). L/17.
2011. dec. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyakorolj sokat maszti közben, amikor már érzed, hogy itt a vég :D állj meg , aztán folytasd tovább és ismét ugyanez ... sok minden van erről a Multiorgazmusos férfi.c könyvben is, le tudod tölteni ha rákeresel !

aztán az is megoldás, ha szex előtt a barátnőd kielégít és csak utána szexeltek , vagy előtte magad otthon is elintézed, hidd el idővel tovább fogod bírni !


off: amúgy bírom az olyan lányokat, akik rávágják, hogy a nők nagy része nem tud elmenni hüvelyi úton ... főleg az olyanok akik nem is járnak utána , hogy valóban nem vagyok rá képes !!! Én nem tudok olyan csajról a környezetemben akinek ne sikerül volna csak beletörődtek, hogy áh, nekem nincs és kész ! A hüvelyi orgazmus nem csak úgy jön, hanem tenni kell érte , kegel gyakorlatok stb....

2011. dec. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

ma 10:43

Én csináltam Kegel gyakorlatokat hónapokig, próbáltam egyedül és próbáltam a barátommal is. 4 éve vagyunk együtt, mégse jött össze a hüvelyi orgazmus, pedig tényleg mindketten mindent megtettünk érte. Aztán rájöttem, hogy felesleges ezen görcsölni, mert a szeretkezésben nem az orgazmus számít. Imádok a párommal szeretkezni akkor is, ha előtte nem elég ki, vagy ha egyáltalán nem elégít ki (mert pl nincs rá idő). Nem számít, nem az orgazmusból áll a szeretkezés, az csak egyetlen pillanat, míg a szeretkezés a szerelmünk megélésének egyik legcsodálatosabb módja. Mindig lelki orgazmusom van közben és ez nekem sokkal többet ad, mint egy sima orgazmus.

Egyébként mostanra odáig jutottunk, hogy ha a barátom kielégít az előjáték során, akkor onnantól ha belém hatol, folyamatosan orgazmus érzésem van, folyamatosan beleremegek, nem múlik el az orgazmusom, hanem az egész aktus alatt végig tart...

Nem az számít igazán, hogy orgazmus legyen, hanem hogy a felek szeressék egymást, és a szeretkezést a szerelmükön keresztül éljék meg.

2011. dec. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ma 10:56

Ha nincs viszonyítási alapod, honnan tudod?:) Lehet most ezt érzed jobbnak,de ki tudja....:) Hasonlóan gondoltam én is nagyon sokáig.

2011. dec. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld úgy csinálni hogy ő előbb élvezzen el mondjuk 6.-ik lökésnél.
2011. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!